Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

01.08.2016

Tirdzniecības misija un Latvijas pārtikas produktu prezentācija Itālijā (Milānā un Romā)

LIAA aicina Latvijas uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā uz Itāliju, kas norisināsies Milānā un Romā 2016. gada 14.-16. septembrī.

Tirdzniecības misijas ietvaros plānoti biznesa semināri un divpusējās tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

Īpaši aicinām piedalīties pārtikas nozares uzņēmumus, kas Itāliju redz kā potenciālu tirgu saviem produktiem. Tirdzniecības misijas ietvaros notiks gan produktu prezentācijas, gan Latvijas pavāru meistarklases ar Itālijas nozares mediju piedalīšanos, tai skaitā sadarbībā ar Romā notiekošo Dinner in the Sky.

Sīkāka informācija par plānoto tirdzniecības misijas norisi pieejama šeit.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, dienas nauda, viesnīca u.c.) izmaksu segšanu, kā arī aviobiļešu rezervēšanu un citām izmaksām.

Uz atbalstu dalībai tirdzniecības misijā var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības, biedrības, nodibinājumi un individuālie uzņēmumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikums. Komersantiem, kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz no saviem līdzekļiem

Lai pasākuma izdevumus segtu no ES Fondu līdzekļiem, nepieciešams noslēgt LIAA līgumu par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Dalībnieki varēs pretendēt uz de minimis atbalstu 80% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos tirdzniecības misijā, pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus.

Piesakies līdz 10. augustam šeit!

Kontaktinformācija:
Andra Minkeviča, LIAA pārstāvniecības Itālijā vadītāja


  

Vēl ziņas

Jūrmalā durvis vērusi jauna viesnīca Rixwell Collection Seaside Hotel
Valmiermuižas alus šī gada pirmajos trīs mēnešos sasniedzis alus pārdošanas rekordu
Šefpavāru atziņas
Pagarināts eko kampaņas termiņš: pieņem pārstrādei virtuves piederumus līdz maija beigām
Investējot 1,3 miljonus eiro, McDonald’s atver jaunu restorānu Latvijā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts