Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

28.05.2013

Tiks uzstādīts jauns Latvijas rekords – izveidota augstākā siera piramīda

Par godu „Siera dienām”, kas patlaban norisinās lielākajos „Maxima” veikalos visā Latvijā, ceturtdien, 30. maijā plkst. 12.00 „Maxima XXX” lielveikalā K.Ulmaņa gatvē 88a tiks uzstādīts jauns, vēl nebijis Latvijas rekords, uzbūvējot augstāko "siera piramīdu" - piramīdu, kas tiks veidota no dažādiem siera veidiem.

 Par tās izveidošanu rūpēsies „Maxima” galvenais pavārs Gints Osis, piedaloties arī kaismīgai siera cienītājai - aktrisei Regīnai Devītei, kura plašākai sabiedrībai vairāk pazīstama kā seriāla „UgunsGrēks” atraktīvā varone Zenta. Savukārt ar interesantām siera receptēm un saviem siera pagatavošanas un pasniegšanas knifiem ar klātesošajiem dalīsies populārā Rīgas restorāna „Neiburgs” šefpavārs Tomass Godiņš.


Plānots, ka siera piramīda augumā pārspēs pat raženākos Latvijas izlases basketbolistus. Tās būvi uzraudzīs un vajadzības gadījumā smagākos siera rituļus uzcelt palīdzēs pasākuma vadītājs – spēkavīrs Raimonds Bergmanis.
Lielveikalu tīkls „Maxima” jau 23. maijā aizsāka nebijušu akciju – dibināja Siera gardēžu klubu, kura ietvaros divu nedēļu garumā tiek ne tikai papildināts siera produktu sortiments, bet arī informēti pircēji par dažādiem jauniem siera veidiem, receptēm, kā arī piedāvātas dažādu siera veidu degustācijas.„Pavisam nesen, aptaujājot Latvijas iedzīvotājus, noskaidrojām, ka viņu iemīļotākais piena produkts ir tieši siers. Atbildot uz šo pieprasījumu, mūsu veikalos ikdienā pircējiem ir iespējams izvēlēties līdz pat 240 siera šķirnēm, savukārt līdz ar „Siera dienām” šo sortimentu palielināsim vēl par aptuveni 50 vienībām,” stāsta „Maxima Latvija” preses sekretārs Ivars Andiņš.

 „No jaunumiem īpaši varam uzsvērt oriģinālus, Itālijā darinātus Mozzarella sierus, jaunus, Bulgārijā ražotus Brinza sierus, grilējamo sieru un dažādas siera plates – tos pasākumā būs iespējams ne tikai apskatīt, izvietotus siera piramīdā, bet arī pašiem nogaršot.”Ivars Andiņš

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts