Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

28.10.2019

Tiek veidoti jauni tūrisma produkti Rudzu ceļš un Sidra ceļš

Lauku ceļotājs un 10 Latvijas sadarbības partneri - ražotāji/saimnieki ir uzsākuši darbu pie diviem Sadarbības projektiem: Rudzu ceļš un Sidra ceļš, kuru ietvaros veiksim dažādas marketinga aktivitātes, lai izveidotu jaunus tūrisma produktus, balstītu tradīcijām kulinārijā.

1.)  Projekta Rudzu ceļš https://www.celotajs.lv/lv/project/22 ietvaros veidosim nacionāla mēroga kulinārā tūrisma produktu, kas balstīts rudzu maizes un no Latvijas rudzu grauda gatavotu ēdienu un to tradīciju daudzināšanā. 

Aicinām uz sadarbību tūrismā iesaistīto rudzu maizes cepējus, un rupjmaizes ēdienu gatavotājus un tos, kas tos ceļ galdā saviem viesiem. Viedosim interneta sadaļu un izdosim karti un brošūru „Rudzu ceļš" pašmāju un ārvalstu tūristiem, lai lepotos paši un iepazīstinātu ārvalstu tūristus ar mūsu Latvijas rudzu grauda vērtību.

Lūdzam rudzu maizes cepējus, kā arī ēdinātājus, kas pasniedz rudzu maizes ēdienus, iesaistīties "Rudzu ceļš" projekta dalībā, aizpildot Maizes anketu
 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeXXzxvJ4nDKmhUURvCIrmAGIpGHsxH08tYiXpbHQ3iTe8nPg/viewform


2.) Projekta Sidra ceļš https://www.celotajs.lv/lv/project/20 ietvaros tiks izveidots jauns tūrisma produkts "Sidra ceļš". Tas atklās tapšanas ceļu no Latvijas ābola līdz dzērieniem, iesaistot sidra darītājus un ēdinātājus, kas sniedz iespēju nobaudīt Latvijas dabīgo sidru. Mūsu sidram ir labs potenciāls kļūt par vienu no Latvijas identitātes veidojošiem produktiem, jo Latvijas platuma grādos augošie āboli, no kā gatavo sidru, piešķir tam unikālu garšu un smaržu.

Sidra ceļš ietvaros izdosim brošūru un tūrisma karti, organizēsim izziņas braucienus Latvijas medijiem un tūrisma industrijai, izstrādāsim marketinga materiālus un veidosim atpazīstamību tūrismā Latvijas sidram, piedalīsimies sidra izstādēs, festivālos ārvalstīs un Latvijā.

Šobrīd apkopojam informāciju potenciālajiem sidra ceļa dalībniekiem: sidra darītavas, restorāni, viesu nami, krodziņi, kas piedāvā Latvijas ražotāju sidru. Aicinām uzņēmējus, kuri ražo dabīgo Latvijas sidru un uzņēmējus, kuri pārdod Latvijā ražoto sidru piedalīties projektā, aizpildot Sidra anketu
 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfeui5iYJLsZs-krz9suS5tpiJH1wmP36SkJIPT-XnPkGa22A/viewform


Vairāk info par projektiem: Ilona Grinliņa-Orniņa, ilona@celotajs.lv, vai Inese Orupa ineseo@celotajs.lv, tel: 67617600


Projekti Rudzu ceļš (Nr.19-00-A01630-000002) un Sidra ceļš (Nr.19-00-A01630-000001) tiek īstenoti ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atbalstu. Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai – Eiropa investē lauku apvidos.

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests. 


  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts