Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

01.08.2022

THE BEST OF Summertime — aicina Inese Galante skanēs koncerts Viva Mīlestība!


20.augustā, plkst. 18:00 Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē festivāla THE BEST OF Summertime — aicina Inese Galante ietvaros notiks īpašs koncerts Viva Mīlestība!. Pasākumā piedalīsies pati festivāla mūza Inese Galante un viņas draugi – populāri Latvijas izpildītāji un mūziķi, kā arī konkursa Ineses Galantes talanti uzvarētāji. Operas dīva uzstāsies kopā ar vienu no vispieprasītākajiem Latvijas pianistiem, prestižu pasaules konkursu uzvarētāju Andreju Osokinu un izcilo kontrtenoru Sergeju Jēgeru. 

Mūzikas cienītājiem skanēs izmeklēti skaņdarbi no Ineses Galantes repertuāra — emocionālas operu ārijas un mīlas dueti. Koncerts Viva Mīlestība! — tā ir unikāla iespēja dzirdēt īstus operu šedevrus klavieru pavadījumā. Zālē, kuras unikālā akustika liek operas vokālam skanēt neparasti tuvu un personiski, taču vienlaikus arī majestātiski, klausītāji varēs pilnībā izbaudīt gan iecienīto mākslinieku virtuozos priekšnesumus, gan arī jaunus muzikālos atklājumus. 

Vakara programmā ir arī konkursa Ineses Galantes talanti uzvarētāju un laureātu uzstāšanās. Klausītājus priecēs baritons Daniils Kuzmins, kas ir vienīgais prestiža muzikālā konkursa Placido Domingo - Operalia finālā iekļuvušais Baltijas valstu pārstāvis, spožais LNO solists, tenors Artjoms Safronovs, saksofonists Ignatijs Triškins, kā arī citi talantīgi jaunie mūziķi un izpildītāji. 

Festivāls Summertime — aicina Inese Galante vienmēr tiecas paplašināt mūzikas apvāršņus un mākslas paspārnē apvieno neparastus radošos prātus. Šogad festivāla organizatori sadarbojas ar lieliskām Latvijas māksliniecēm – Kristīni Luīzi Avotiņu un Elitu Patmalnieci. Tā festivāla atklāšanas dienā, 18.augustā, Igudesman & Joo uzstāšanās laikā par šova daļu kļūs Kristīnes Luīzes Avotiņas gleznas-instalācijas, kas pārsteidz ar neparastiem ornamentiem un figurālu glezniecību. Bet nākamajā dienā, 19.augustā, Shantel & the Bucovina Club Orkestar koncerta laikā uz skatuves redzēsim ekscentriskas un košas krāsas, kas ir Elitas Patmalnieces vizītkarte. 


Biļetes uz pasākumu nopērkamas Biļešu Paradīze tīklā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/117299

Festivālu organizē: Ineses Galantes fonds.
Pasākuma lapa sociālajā tīklā: https://fb.me/e/2wEPVGMzK


  

Vēl ziņas

Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā
Ēdienu inovācijas un hibrīdēdieni ilgtspējīgai pārtikas nozarei
Kuldīga aicina uz uguns un šokolādes maģijas piedzīvojumu Kuldīgas Restorānu nedēļā 2023
Cēsu novada Restorānu nedēļa pārsteigs ar garšām un personībām!
Lidostā Rīga atvērts Caffeine


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts