Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

08.02.2016

Teorētiski praktiska nodarbība "Cieņpilnas komunikācijas kultūra. Ieklausīšanās"2016. gada 23. februārī plkst. 18.30 Kalnciema kvartālā norisināsies teorētiski praktiska nodarbība "Cieņpilnas komunikācijas kultūra. Ieklausīšanās", kuru vadīs Arstarulsmirus un Maira Dzene. Nodarbība par ieklausīšanos kā fundamentālu prasmi cieņpilnā komunikācijā, tiem, kas vēlas dziļāk izprast līdzcilvēkus un uzlabot attiecības ar sevi un apkārtējiem un ietaupīt laiku.

Katrs no mums ikdienas steigā rūpējas par saviem pienākumiem un īsteno apņemšanās. Reizēm ne viss notiek tik ātri, kā mums gribētos, bet daudz ātrāk. Cik gan bieži šajā tempā nākas saskarties ar to, ka mūs nepārtraukti pārsteidz citu cilvēku negaidītie ierosinājumi, padomi, aizrādījumi, kas pārsvarā pilnīgi neiekļaujas mūsu plānos. Un kā mūs priecē tās dienas, kad sakrīt neskaitāmi vienlaicīgi darāmu lietu kalni ar brēcošiem gala termiņiem. Komunikācija bez iedziļināšanās šādos apstākļos kļūst par izdzīvošanas normu.
Lai saprastu, kā veltīt savu uzmanību sarunu biedram, kad pa domu daudzjoslu šoseju jau esam aiztraukušies pavisam citur, nodarbības gaitā tiks apskatīti sekojoši komunikācijas aspekti: cieņpilnas komunikācijas kultūra - kāpēc tā ir izdevīga?, ieklausīšanās izaicinošie aspekti, ieklausīšanās ieradumu izvērtēšana (pašanalīze) un ieklausīšanās prasmes attīstīšanas paņēmieni.

Ieguvumi no nodarbības: pārpratumu un konfliktu mazināšana, attiecību uzlabošana, izpratne par komunikācijas šķēršļiem un veidiem, kā tos atpazīt un apiet, zināšanas un metodes, kā mainīt savus ieklausīšanās ieradumus, vairāk apzinātības komunikācijā, kā arī ietaupīts laiks un nervu šūnas. 

Nodarbība domāta tieši Jums, ja Jūsu pāra attiecībās vai darba kolektīvā regulāri notiek pārpratumi, kas rezultējas konfliktos. Ja Jums izaicinājums ir noklausīties otra cilvēka stāstījumu, nepārtraucot viņu. Ja Jūs dialogā nevarat nociesties, lai izstāstītu savu redzējumu. Ja Jums bieži nākas piedzīvot vilšanos par citu cilvēku komunikācijas ieradumiem. Ja Jums šķiet, ka jūsu komunikācijas prasmes ir perfektas. Ja jūs 10 baļļu sistēmā sevi vērtējat uz 11. Ja Jums šķiet, ka Jūs citus vienmēr saprotat no pusvārda. Ja Jūs esat absolūti droši, ka citus saprotiet labāk par viņiem pašiem.

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts