Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

16.12.2016

Svētku pasākumi Kalnciema kvartālā

2016. gada decembra nogalē Kalnciema kvartālā līdztekus sestdienu un svētdienu zemnieku un amatnieku tirgum, ģimenes ir aicinātas uz Ziemassvētku izrādēm un Mākslas medībām.

24. un 25. decembrī no 10.00-16.00 Kalnciema kvartāla tirdziņā varēs ne tikai iegādāties garšīgu vietējo mājražotāju pārtiku un neparastus amatnieku darinājumu, bet arī baudīt karstvīnu un piparkūkas, kā arī sarūpēt pēdējās Ziemassvētku dāvanas. 

Ziemassvētku priekšvakarā, 24.decembrī plkst. 12.00-14.00 pirmo reizi Kalnciema kvartālā viesosies īsts Ziemassvētku vecītis “1:1”, kas uzklausīs bērnu mīļākos dzejolīšus pie svētku egles. Savukārt pēdējā šī gada tirgū - Vecgada dienā, 31.decembrī no 10.00-16.00 tirdziņā varēs liet laimes kārtīgā čuguna katlā. 

Rūpējoties par mazākajiem apmeklētājiem, 25. decembrī plkst. 12.00 un 14.00 notiks apvienības “3 māsas”izrāde:
 III /muzikāla Ziemassvētku izrāde ne tikai bērniem/:
Izrāde ir mūsdienīga versija par kādu senu Ziemassvētku pasaku, kurā netrūkst humora un arī sirsnīgi aizkustinošu mirkļu, kad ilgas pēc brīnuma tiek piepildītas. Tēma ir mūžīgi svarīga - par mīlestību, pēc kuras ilgojas ikviens lielais un mazais. Izrādē piedalās trīs radošas būtnes - mūziķe/komponiste Elizabete Balčus, aktrise Egija Silāre, interdisciplināra māksliniece Sabīne Moore (multimediji & performance). Katra no viņām caur savu radošo dimensiju - mūzika, videoprojekcijas, teātris, veidos kopīgu stāstu, kurā skanēs Ziemassvētku tradicionālās dziesmas mūsdienīgās aranžijās, izmantojot elektroniskos instrumentus un efektus, kā arī māksliniece - vīdžejs, uz vietas radīs izrādes noskaņai un jēgai atbilstošas video projekcijas, savukārt aktrise stāstīs stāstu, iesaistot skatītājus un izmantojot ēnu teātra un objektu teātra elementus.

Visu decembri apmeklētāji aicināti doties Mākslas medībās uz mākslas darbu pop-up tirgu Kalnciema kvartāla galerijā. Tur varēs apskatīt un par pieņemamām cenām iegādāties mākslas darbus un dažādus darinājumus, sākot no kartiņām, un rotām, beidzot ar stikla traukiem un lielformāta gleznām. “Mākslas medībās” būs pārstāvēti tādu Latvijas jauno mākslinieku darbi kā Madaras Neikenas, Sandras Strēles, Ievas Ekmanes, Zanes Tučas, Viviannas Martas Staņislavskas, Artas Kalniņas un daudzu citu jaunu un jau pazīstamu mākslinieku daiļrade. 

Ziemassvētku tirdziņi Kalnciema kvartālā:
10., 11., 17., 18., 24., 25. un 31. decembrī no 10:00 līdz 16:00.

“Mākslas medības” galerijā.: no 3. decembra līdz 31. decembrim 10:00-20:00. Svētdienās, 24. un 31.decembrī 10:00-16:00.

Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.  

Vēl ziņas

Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā
Ēdienu inovācijas un hibrīdēdieni ilgtspējīgai pārtikas nozarei


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts