Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

20.03.2019

Starptautiskais Taste & Quality Institute - iTQi

Starptautiskais Taste & Quality Institute - iTQi atrodas Briselē, un ir pasaulē vadošā organizācija, kas apliecina pārtikas un dzērienu produktu GARŠU.

iTQi  žūrija ir izvēlēta no 15 prestižākajām Eiropas kulinārijas un sommelier apvienībām, kopā ap 200 industrijas līderi no Francijas, Grieķijas, Vācijas, Spānijas, Itālijas, Zviedrijas, Nīderlandes, Portugāles, Turcijas pavāru asociācijām, kā arī Pasaules šefpavāru biedrības un Sommelier starptautiskās asociācijas. 

iTQi vērtēšanas process
Visi zīmoli un pārstrādes produkti, kas tiek pārdoti pārtikas preču veikalos, ir tiesīgi piedalīties Superior Taste Award  vērtēšanā. 
Produkti tiek pārbaudīti stingri pēc nolikuma, bez iepakojuma un bez jebkādas identifikācijas. Katram produktam tiek piešķirts identifikācijas numurs.
Produkti tiek  sagatavoti, karsēti vai vārīti saskaņā ar ražotāja norādījumiem, un tie tiek prezentēti tā, kā norādījis ražotājs.
Katrs tiesnesis izvērtē produkta garšu un atzīmē vērtējumu lapā pēc hedoniskās baudas sajūtu skalas - izskats, smarža, tekstūra, garša utt. Rezultātus apkopo datorprogrammatūra, kas nosaka galīgo  atzīmi.

Superior Taste balva pasaulē tiek plaši atzīta par kvalitātes zīmogu. Pēc tās saņemšanas, produktiem tiek piešķirtas zvaigznes un sertifikāts, kas apliecina izcilu garšu un tas savukārt dod iespējas palielināt pārdošanas apjomus.

 Vairāk skatīt šeit
 Kā pieteikties, skatīt šeit

  

Vēl ziņas

Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!
Mājas Kafejnīcu Dienas sākas 29. jūnijā!
Kā pareizi un droši pagatavot Līgo svētku maltīti uz ugunskura: praktiski padomi un receptes
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Restorāna “Hercogs” šefpavārs Andris Rūmītis Jāņos iesaka eksperimentēt ar jaunām garšām


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts