Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

18.08.2016

Starptautiskais bārmeņu konkurss “Riga Black Balsam Global Cocktail Challenge 2016” aicina

Šī gada novembrī jau otro reizi Rīgā notiks starptautiskā bārmeņu konkursa “Riga Black Balsam Global Cocktail Challenge 2016”fināls.  Tas pulcēs 60  labākos bārmeņus no dažādām pasaules valstīm, kuri gatavos kokteiļus pēc savas unikālās receptes, izmantojot “Rīgas Melnā  Balzama” līnijas dzērienus.  

Gan pieredzējuši bārmeņi, gan jaunie talanti ir aicināti līdz 31.augustam pieteikties konkursa Latvijas nacionālajai atlasei, kas notiks šī gada 9. septembrī izstāžu centrā Ķīpsalā izstādes “Rīga Food 2016” ietvaros. Konkursa noteikumi un sīkāka informācija pieejama portālā www.bartending.lv: http://bartending.lv/userfiles/blog/RBB_Global_Challenge2016_Noteikumi_LV.pdf 

Pretendentiem ir jāiesniedz sava jauna, pašizdomāta, oriģināla kokteiļa recepte, kur kā pamats izmantots kāds no “Rīgas Melnā  Balzama” līnijas dzērieniem - klasiskais, upeņu vai ELEMENT. 

Konkursa dalībnieks var būt jebkurš 18 gadu vecumu sasniedzis bārmenis vai bārmene. Tikai trīs labākie no Latvijas kvalificēsies bārmeņu konkursa finālam novembrī un varēs pretendēt uz konkursa balvu fondu 4800 eiro apmērā.

“Rīgas Melnā Balzama” produkcija jau šobrīd tiek eksportēta uz vairāk nekā 30 pasaules valstīm,  un mūsu mērķis ir tuvāko gadu laikā šo skaitu palielināt. Viens no nozīmīgākajiem faktoriem veiksmīgai eksporta attīstībai ir sadarbība ar bārmeņu federācijām un bārmeņu kopienu, popularizējot “Rīgas Melno Balzamu” kā garšas un sastāva ziņā unikālu dažādu kokteiļu sastāvdaļu. 

Tāpēc pērn iedibinājām šo starptautisko “Rīgas Melnā Balzama” kausu, kas palīdzēs mums vienkopus pulcēt labākos bārmeņus no vairāk kā 14 pasaules valstīm, kuri popularizēs šos kokteiļus pasaulē,” uzsver  zīmola “Rīgas Melnais Balzams” globālais zīmola direktors Māris Kalniņš. 

Latvijas Bārmeņu federācijas prezidents Raitis Akerblūms stāsta, ka šogad interese par “Riga Black Balsam Global Challenge” ir krietni lielāka, un pirmās kārtas atlases tiek rīkotas  ne tikai Latvijā, bet arī vairākās ārvalstīs - Somijā, Ukrainā un Igaunijā. 

“Tādēļ sagaidām vēl augstāku konkursa kvalitāti un interesantas, jaunas kokteiļu receptes ar “Rīgas Melnā Balzama” līnijas dzērieniem pamatā. Konkurss dalībniekiem nebūs viegls, būs jācenšas turēties konkurentu uzstādītajā kvalitātes latiņā, ko arī šogad vērtēs profesionāla, augstas klases starptautiska žūrija,” uzsver R. Akerblūms. 

Starptautisko “Ŗīgas Melnā Balzama” bārmeņu konkursu organizē Latvijas Bārmeņu federācija un Baltijā lielākā alkoholisko dzērienu kompānija “Amber Beverage Group”, kurā ietilpst arī AS “Latvijas balzams”. Pērn piecas godalgotās vietas no sešām ieguva tieši Latvijas bārmeņi, atdodot uzvarētāja kausu dāmai - bārmenei, kas pārstāvēja Igauniju.Dana Hasana
AS “Latvijas balzams” un “Amber Beverage Group” komunikācijas vadītāja 

  

Vēl ziņas

Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā
Ēdienu inovācijas un hibrīdēdieni ilgtspējīgai pārtikas nozarei


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts