Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

14.02.2017

Spodrības diena Kalnciema kvartālā

18.februārī Kalnciema kvartāla pagalmā notiks ikgadējais Spodrības tirgus, kurā plašā sortimentā būs pieejami svaigi un veselīgi pārtikas produkti, koši amatniecības izstrādājumi un apģērbi,  savukārt radošie un zinātkārie apmeklētāji varēs darboties grozu pīšanas darbnīcā un Kaspara Vendeļa lekcijā uzzināt par veselīgiem ieradumiem veiksmīgākai ikdienai. 

Lēni, taču neatlaidīgi tuvojoties pavasarim un saulei izgaismojot ik stūri, Kalnciema kvartāls aicina veikt revīziju ne tikai domās, bet arī mājās – skapjos, plauktos, pagrabos un bēniņos, kur sakrājušās jums vairs nederīgas mantas, kas varētu būt noderīgas kādam citam. Ja, māju spodrinot, tādas atrodas – nesiet uz Kalnciema kvartālu, kur sestdienās tirgus norises laikā būs pieejams lietoto preču veikala un sociālās uzņēmējdarbības pioniera OTRA ELPA ziedojumu pieņemšanas autobusiņš. 

Līdztekus tirgum no plkst. 11.00 līdz 14.00 Kalnciema kvartāla Brūnās mājas zālē notiks radoša grozu pīšanas darbnīca, kurā katrs apmeklētājs varēs sev izgatavot krāsainu un izturīgu grozu no papīra caurulītēm mantu uzglabāšanai. Savukārt plkst. 14:00 uzņēmējs, sevis pilnveidotājs un eksperimentētājs - Kaspars Vendelis dalīsies pieredzē par to, kā uzlabot sevi un savas dzīves kvalitāti. Lekcijā varēs uzzināt ne tikai par ēdienu, bet arī par ikdienas ritmu un sīkiem trikiem foršākai dzīvei, lai atbrīvotu sevi no visa liekā. 

Kalnciema kvartāla Koka arhitektūras centrā no plkst. 10.00 līdz 14.00 notiks LEGO robotu skolas nodarbības, kurā Alfarobot Lego robotikas skolas speciālistu vadībā ar konstruktoru Lego Education WEDO bērni varēs taisīt robotus. 
Līdz 25.februārim Kalnciema kvartāla galerijā ir apskatāma mākslinieces Kristīnes Graudules–Putnieces izstāde ”Zīmēšanas maratons - 366 dienas”. Izstāde ir mākslinieces 2016.gada personisks izaicinājums - vesela gada garumā, katru dienu, neatkarīgi no apstākļiem radīt vienu zīmējumu, tas ir, 366 dienās - 366 zīmējumus.

Nākamie tirdziņi Kalnciema kvartālā – katru sestdienu visa gada garumā no 10:00 līdz 16:00. Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.


  

Vēl ziņas

Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē
Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts