Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

06.11.2019

SPI grupas izšķirošā uzvara Stolichnaya preču zīmes strīdā

AUSTRĀLIJA, 2019. GADA 4. NOVEMBRIS. Šā gada 31. oktobrī Sidnejā SPI grupa ieguva izšķirošo uzvaru 15 gadus ilgušajā tiesas prāvā, aizstāvot pret Krievijas valstij piederošo uzņēmumu Sojuzplodoimport (FKP vai FTE) grupas īpašumtiesības uz Stolichnaya preču zīmēm Austrālijā.

Šī ir jau trešā SPI grupas uzvara Austrālijā trīs gadu laikā. Pēc uzvaras SPI grupa ir gatava iesniegt prasību par juridisko izmaksu piedziņu, kas šobrīd pārsniedz 7 miljonus dolāru. Šī ir ievērojama SPI grupas uzvara ilgstošās aizstāvības laikā Austrālijā. Šī tiesas prāva ir viena no visilgāk pastāvošajām Austrālijas Federālās tiesas lietām, kas beidzot ir taisnīgi noslēgusies.

Šī lieta ir daļa no ilggadēja tiesvedības procesa, kurā Krievijas Federācijas pārstāvji mēģināja atsavināt SPI grupas preču zīmes caur ārvalstu tiesām. Viņu vārdā iesniegtās prasības nav pamatotas un kalpo privātpersonu interesēm.

Šis ir vēl viens apstiprinājums tam, ka SPI grupa ir preču zīmes Stolichnaya likumīgais īpašnieks. Tagad SPI grupai un tās saistītajiem uzņēmumiem pieder Stolichnaya preču zīmes vairāk nekā 180 valstīs.

Par SPI Group S.à r.l.:
SPI Group ir neatkarīgs uzņēmums ar talantīgu multinacionālu komandu, kuras galvenā mītne atrodas Luksemburgā, savukārt ražotnes – ASV, Latvijā, Meksikā, Argentīnā un Spānijā. Grupas misija ir izveidot atzītu augstākās kvalitātes dzērienu zīmolu portfeli, ko tā veiksmīgi sasniedz, pārvaldot un pilnveidojot katru procesa posmu, sākot no izejvielu audzēšanas līdz pat gatavo produktu izplatīšanai.


Alison Walsh, Globālā vadītāja PR & Digital


  

Vēl ziņas

Barbora.lv no šodienas piedāvā pasūtīt produktus internetā arī Latgalē
Maxima periodiski slēgta pūļa mazināšanai
Maxima atbalsta ZM projektu par pārtikas ziedošanu bez starpniekiem
AS Rīgas Centrāltirgus lauž nomas līgumu ar Centrālā gastro tirgus nomnieku
Maxima vārdā uzdarbojas krāpnieki


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts