Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

17.10.2012

Šonedēļ Jūrmala piedalīsies Somijas veselības izstādē „Terveys 2012”

Š.g. 19. līdz 21. oktobrī Jūrmala kopā ar kūrortviesnīcu „Baltic Beach Hotel”, „Hotel Jūrmala SPA”,  Carnikavas novada domi, „Nordmed Tour” un Tūrisma attīstības valsts aģentūru otro reizi ar savu stendu piedalīsies lielākajā Somijas veselības izstādē „Terveys” Skandināvijas valstīs. Tā ir viena no nozīmīgākajām veselības izstādēm, kas pulcē lielu veselības nozares, tūrisma profesionāļu un potenciālo Jūrmalas apmeklētāju skaitu rudens-ziemas sezonā. 

Izstādes apmeklētājiem būs iespēja saņemt Jūrmalas brošūru somu valodā, informāciju par SPA un atveseļošanos Jūrmalā, iepazīstot Jūrmalas kūrorta rehabilitācijas centru, kūrortviesnīcu un viesnīcu programmas veselības uzlabošanā un atjaunošanā, un dažādas skaistumkopšanas programmas labsajūtas uzlabošanai, īpašajiem piedāvājumiem rudens-ziemas sezonai, kā arī Jaungada un Ziemassvētku programmas Jūrmalā un Latvijā. Paralēli veselības izstādei blakus zālēs notiks skaistuma, modes un juvelierizstrādājumu izstādes, kas kopumā nodrošinās lieli apmeklējumu skaitu. 2011.gadā tikai izstādi „Terveys 2011” apmeklēja 43 000 apmeklētāju. Pēc izstādes organizatoru pētījumiem, 2011.gadā 98% izstādes apmeklētāju bija apmierināti ar izstādē redzēto un tās piedāvājumu un 93% izstādes dalībnieku bija apmierināti ar izstādes apmeklētāju daudzumu un interesēm.

Somija ir ļoti nozīmīgs tūrisma tirgus, jo katru gadu uz Jūrmalu brauc atpūsties un izmantot veselības kūres vidēji 4% Somijas viesu, bet vidējais nakšņojumu skaits sasniedz 3,4%. Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem tūristu sadalījums pa valstīm 2012.gada otrajā ceturksnī salīdzinot ar 2011.gada otro ceturksni ir pieaudzis un Somijas viesu skaits ieņem 6.vietu.Jāatzīmē, ka daudzveidīgais Jūrmalas kūrortviesnīcu SPA piedāvājums ir īpaši pievilcīgs ziemas periodā, jo Somijas viesu skaits Jūrmalā ziemas sezonā ir līdzvērtīgs vasaras skaitam. Skandināvijas valsts viesi atzīst kvalitatīvo SPA un ārstniecisko procedūru piedāvājumu, kas harmonizē ar apkārtējo vidi.

Jūrmala ik gadu veic plašas mārketinga aktivitātes Somijas tirgū. Šogad Jūrmala jau desmito reizi piedalījās starptautiskajā tūrisma gadatirgū Somijā „Matka”, gada laikā tika organizēti vairāki darba semināri, uzņemti tūrisma operatori un organizētas žurnālistu vizītes. Jūrmalai, kas 2010.gadā tika atzīta par Eiropas izcilāko tūrisma galamērķi, ar katru gadu izdodas piesaistīt arvien vairāk tūristu, kas atklāj sev Jūrmalu vai atkārtoti to izvēlas kā sava ceļojuma galamērķi.

Jūrmalas pilsētas dome piedalās tūrisma izstādē saskaņā ar Jūrmalas pilsētas domes un TAVA 2011. gada 4. novembra noslēgto vienošanos Nr. 2011-24/1.1-16/878, kas paredz, ka Jūrmalas kūrortpilsētas dalība valsts tūrisma stendā tiek segta no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzekļiem. Savukārt, pamatojoties uz Jūrmalas pilsētas domes un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) 2012. gada 5. janvārī noslēgto līgumu Nr. L-ĀTA-12-0824 par projektu Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/11/32/011 „Jūrmalas un Latvijas kūrortpilsētu dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs un gadatirgos", šis fonds sedz arī 50% no pārējiem ar komandējumu saistītajiem izdevumiem. Projekts tiek īstenots apakšprogrammā „Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings".


  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts