Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

03.11.2011

Šodien “McDonald’s” Imantā atklās Latvijā lielāko “McDrive” restorānu un paziņos nākamo gadu plānus Baltijas valstīs

Šodien, 3.novembrī, Imantā, Kurzemes prospektā 3F “McDonald’s” atvērs Latvijā lielāko “McDrive” restorānu, tādējādi turpinot realizēt darbības paplašināšanās plānus Daugavas kreisajā krastā, Rīgā. Piedaloties “McDonald’s” pārstāvjiem, Rīgas vicemēram Andrim Amerikam un ASV vēstniecei Latvijā Džūditai Gārberei, jaunais “McDrive” restorāns svinīgi tiks atklāts plkst. 13:00.

Slēgto atklāšanas pasākumu vadīs šarmantā Baiba Sipeniece, savukārt ar muzikālajiem priekšnesumiem priecēs un pārsteigs ritma apvienība “Pulsa efekts” un talantīgais mūziķis Jānis Stībelis.

Pirms jaunā restorāna atklāšanas pulksten 12:00 notiks preses konference, kuras ietvaros “McDonald’s” iepazīstinās ar uzņēmuma darbības paplašināšanu Rīgā un jauno restorānu, kā arī atklās nākamo gadu attīstības un investīciju plānus Baltijas valstīs. Preses konferencē piedalīsies “McDonald’s” rīkotājdirektors Baltijas valstīs Tomašs Navrockis un “McDonald’s” restorānu līdzīpašnieks Baltijas valstīs, Maltā un Grieķijā Melo Hili, kā arī “McDonald’s” mārketinga vadītājs Latvijā Krīvs Krauliņš.

Jaunajā “McDonald’s” restorānā “McDrive” ēdienu varēs baudīt gan iekštelpās, gan ērti piebraukt ar mašīnu un veikt pasūtījumu. Tāpat jaunais restorāns ietvers unikālas telpas dažādām bērnu aktivitātēm. Apmeklētājiem restorāns būs atvērts 3.novembrī no plkst. 16:00.

No šodienas Rīgā ir deviņi “McDonald’s” restorāni, no kuriem pieci ir “McDrive” restorāni. Pēdējo divu gadu laikā uzņēmums ir atvēris divus jaunus restorānus t/c “Spice” un t/p “Alfa”, kā arī restaurējis restorānu Merķeļa ielā 1, piešķirot tam mūsdienīgu izskatu un labiekārtojot klientu priekam. Tāpat “McDonald’s” ir atvēris divas kafetērijas “McCafe” gardas kafijas un konditorejas cienītājiem, no kurām viena atrodas uzņēmuma restorānā t/c “Spice”, bet otra – Merķeļa ielā 1.

Par “McDonald’s”
“McDonald’s“ (NYSE:MCD) ir vadošais ātrās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējs ar vairāk nekā 32 000 restorānu 117 valstīs. Ap 80% no “McDonald’s“ restorāniem pieder franšīzēm, kas nodrošina to darbību. Papildu informācija par “McDonald’s“ ir pieejama aboutmcdonalds.com, mcdonalds.lv, Twitter (@McDonalds) un Facebook (Facebook.com/McDonalds).

“McDonald’s“ darbību Latvijā sāka 1994.gadā, atverot restorānu Vecrīgā. “McDonald’s“ Latvijā ir ne tikai vadošais ātrās ēdināšanas restorānu tīkls, bet arī labs darba devējs. Pēdējo gadu laikā darbinieku skaits ir audzis vairāk nekā divas reizes. “McDonald’s“ piedāvā darba iespējas arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, pašlaik šādu iespēju nodrošinot ap 20 cilvēkiem. Ienākot Latvijā, “McDonald’s“ līdzi atnesa sociāli atbildīga uzņēmuma praksi, ko apliecina 2007.gadā izveidotais labdarības fonds “Ronald Mcdonald House Charities Latvija”, kura darbība ir veltīta labdarības līdzekļu piesaistei, un ieguldījums nāk arī no ikviena pārdotā “Happy Meal” komplekta.

Maltas kompānija “Premier Capital Limited” ir 53 “McDonald’s” restorānu īpašnieks Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Maltā un Grieķijā, un uzņēmums nodarbina vairāk nekā 2000 cilvēku. Šogad Latvijā “McDonald’s” plāno atvērt trīs “McDrive” restorānus – divus Rīgā un vienu Daugavpilī, kas kļūs par pirmo uzņēmuma restorānu ārpus galvaspilsētas.

Krīvs Krauliņš,
“McDonald’s” mārketinga vadītājs Latvijā


  

Vēl ziņas

Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā
Ēdienu inovācijas un hibrīdēdieni ilgtspējīgai pārtikas nozarei


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts