Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

06.12.2011

Šodien “McDonald’s” Daugavpilī atvērs pirmo restorānu ārpus Rīgas un paziņos turpmākos paplašināšanās plānus reģionos

Šodien, 6.decembrī, Daugavpilī, 18.novembra ielā 42 “McDonald’s” atklās savu pirmo restorānu ārpus Rīgas. Ar tā atvēršanu “McDonald‘s“ uzsāk savas darbības paplašināšanu Latvijas reģionos. Šobrīd Rīgā darbojas deviņi “McDonald’s” restorāni, no kuriem pieci ir “McDrive” restorāni, taču Daugavpilī būs pirmais divstāvīgais “McDrive” restorāns. Svinīgajā restorāna atklāšanas pasākumā piedalīsies “McDonald’s“ vadības pārstāvji, Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova un ASV vēstniecības Latvijā Misijas vadītājas vietniece Karina Maklelanda.

Slēgto pasākumu vadīs aktieris Rihards Lepers, savukārt ar muzikālajiem priekšnesumiem priecēs rokenrola grupa “Keksi” un šarmantais lietuviešu dziedātājs Aļģirdas Šuminskas.

Pirms jaunā restorāna atklāšanas plkst. 13:00 notiks preses konference, kuras ietvaros „McDonald’s“ rīkotājdirektors Baltijas valstīs Tomašs Navrockis iepazīstinās ar jauno restorānu un tajā ietilpstošo “McCafe” un “McDrive”, kā arī atklās ambiciozos darbības paplašināšanās plānus Latvijas reģionos.

“McDrive” restorānā ēdienu var baudīt gan iekštelpās, gan ērti piebraukt ar mašīnu un veikt pasūtījumu. Jaunajā restorānā ir atvēlētas divas īpaši iekārtotas telpas bērniem – “Gym & Fun” fiziskām aktivitātēm un izklaidei un jaunā koncepta “Birthday Party” svinību rīkošanai. Jaunajā restorānā ietilps arī “McCafe”, kas piedāvās gardus dzērienus un kūkas. Apmeklētājiem restorāns būs atvērts 6.decembrī no plkst. 16:00.

No šodienas Latvijā darbosies trīs “McCafe“ gardas kafijas un konditorejas cienītājiem un desmit “McDonald’s” restorāni, no kuriem seši ir “McDrive”. Šogad uzņēmums Rīgā ir atvēris jaunu restorānu Imantā, Kurzemes prospektā 3F, kā arī restaurējis restorānu Merķeļa ielā 1, piešķirot tam mūsdienīgu izskatu un labiekārtojot apmeklētāju priekam.


Par “McDonald’s”
“McDonald’s“ (NYSE:MCD) ir vadošais ātrās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējs ar vairāk nekā 32 000 restorānu 117 valstīs. Ap 80% no “McDonald’s“ restorāniem pieder franšīzēm, kas nodrošina to darbību.

Maltas kompānija “Premier Capital Limited” ir 53 “McDonald’s” restorānu īpašnieks Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Maltā un Grieķijā, un uzņēmums nodarbina vairāk nekā 2000 cilvēku. Baltijas valstīs piecu gadu laikā – no 2010.gada līdz 2014.gadam ieskaitot – “Premier Capital Limited” plāno investēt tālākā attīstībā 27 miljonus latu un paplašināt tīklu līdz 35 restorāniem.

“McDonald’s“ darbību Latvijā sāka 1994.gadā, atverot restorānu Vecrīgā. Ar pirmā restorāna atvēršanu ārpus Rīgas Daugavpilī, “McDonald’s“ restorānu skaits ir sasniedzis 10. Latvijā “McDonald’s“ ir ne tikai vadošais ātrās ēdināšanas restorānu tīkls, bet arī labs darba devējs. Pēdējo gadu laikā darbinieku skaits ir audzis vairāk nekā divas reizes un līdz gada beigām sasniegs 600. “McDonald’s“ piedāvā darba iespējas arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, pašlaik šādu iespēju nodrošinot ap 20 cilvēkiem. Ienākot Latvijā, “McDonald’s“ līdzi atnesa sociāli atbildīga uzņēmuma praksi, ko apliecina 2007.gadā izveidotais labdarības fonds “Ronald Mcdonald House Charities Latvija”, kura darbība ir veltīta labdarības līdzekļu piesaistei, un ieguldījums nāk arī no ikviena pārdotā “Happy Meal” komplekta. Papildu informācija par “McDonald’s“ ir www.mcdonalds.lv.


Krīvs Krauliņš,
“McDonald’s” mārketinga vadītājs Latvijā

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts