Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

17.02.2023

Slovēnijā atvērtas jaunas Mogotel pārvaldītas zīmola Ibis Styles viesnīcas

Starptautiskais viesnīcu operators Mogotel Hotel Group turpina veiksmīgu sadarbību ar Eiropā lielāko viesmīlības jomas uzņēmumu – korporāciju Accor. No 2023.gada janvāra Mogotel Hotel Group pārvalda divas zīmola Ibis Styles viesnīcas Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā. Mogotel šī ir otrā un trešā viesnīca sadarbībā ar Accor – pirmā tika atvērta Budapeštā 2022.gadā. Šodien notiek pārrunas par vēl vairākiem kopīgiem projektiem ar Accor dažādās valstīs. 

Ibis Styles viesnīcas atrodas vienā ēkā Slovēnijas galvaspilsētas Ļubļanas centrā, netālu no populārākajiem tūristu galamērķiem. Viesi varēs izvēlēties vienu no divām atšķirīgām nakšņošanas koncepcijām: elegantos un tradicionālos numurus viesnīcā Ibis Styles Ljubljana Centre vai nakšņošanu ultramodernā ekohostelī un pilsētas glempingā -  Ibis Styles Ljubljana The Fuzzy Log.

Ibis Styles Ljubljana Centre ir stilīga trīszvaigžņu viesnīca ar paaugstinātu komfortu, 90 numuriem ar klasisku minimālistiska stila interjeru. No vairāku numuru logiem un jumta terases bāra septītajā stāvā paveras gleznains skats uz vēsturisko Ļubļanas pili. Ekostila piekritējiem patiks Ibis Styles Ljubljana The Fuzzy Log – hostelis ar oriģināliem numuriem, kuru apdarē ir izmantoti pārstrādāti ekoloģiski materiāli, piemēram, papeļu koksne. Šo dizainu ir iedvesmojušas guļbūves ēkas. Hostelī ir 111 dažādu izmēru numuru, desmit kapsulas un piecas teltis, kas izvietotas uz ēkas jumta. Tāpat viesnīcas apmeklētājiem ir pieejama brokastu zāle, kopīga virtuve, kopstrādes telpa, atpūtas telpa, trenažieru zāle un jumta terase. 

“Šodien Mogotel Hotel Group ir ietekmīgākais viesnīcu operators Baltijas valstīs, kas pārliecinoši paplašina savu klātbūtni Centrālajā un Rietumeiropā. Ibis Styles viesnīcas atvēršana Slovēnijā demonstrē mūsu interesi par projektu attīstību šajā Eiropas daļā un veicina tūristu skaita pieaugumu šajā reģionā. Mēs priecājamies sveikt mūsu pirmos viesus Ļubļanā – mums tas ir svarīgs sasniegums. Īpaši svarīgi, ka Ibis Styles ir pirmās uzņēmuma Accor viesnīcas, kas  ir atvērtas Slovēnijā, un tāda līmeņa viesmīlības industrijas giganta ienākšana jaunā tirgū kļuva par mūsu kopprojektu. Ievērojot Mogotel Hotel Group viesnīcu portfeļa straujo attīstību 2022.gadā, arī šim gadam mums ir daudz plānu esošo un jaunu viesnīcu attīstībai, sadarbībai ar esošajiem un jauniem franšīzes partneriem Centrālās Eiropas valstīs, tostarp arī Rumānijā un Moldovā. Tāpat plānots darbs mūsu uzņēmumam jaunā virzienā – pie apartamentu viesnīcu koncepcijas, saglabājot viesmīlības industrijas standartu augsto līmeni” stāsta Mogotel Hotel Group attīstības direktors Ivans Dokicāns.

  

  
Igors Porohs

Galerija

  

Vēl ziņas

Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts