Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

24.07.2014

Slavenības sacenšas kokteiļu pagatavošanā

Dīcis pārspēj Krūzkopu un Branti konkursā “Kokteilis ar zvaigzni”

Festivāla “Positivus” ietvaros “Rīgas Melnā balzama” bārā konkursā “Kokteilis ar zvaigzni” uzvarēja aktiera Artūra Dīča un bārmeņa Pētera Repečko tandēms. Skatītāju simpātiju ieguva Nacionālā teātra aktieris un Radio SWH DJ Arturs Krūzkops pārī ar Agri Jākabsonu, “B-Bāra” dibinātāju, šobrīd “Index Cafe” ķēdes vadītāju. Kopīgi ar Latvijas Bārmeņu federāciju rīkotajā konkursā labāko vērtējumu par šovu saņēma pieredzējušais krodzinieks Arnis Bikšus pārī ar LNT raidījuma vadītāju Ievu Branti. 

Konkursa žūrija, ko veidoja “Rīgas Melnā balzama” zīmola vadītājs Ģirts Liniņš, Latvijas Bārmeņu federācijas prezidents Raitis Akerblūms un TV dīva Ketija Šēnberga, vērtēja ne tikai kokteiļu garšu un izskatu, bet arī dalībnieku kreativitāti kokteiļu pagatavošanā un sastāvdaļu iegūšanā. Pasākumu vadīja viens no Latvijas labākajiem bārmeņiem Ansis Ancovs.

Skatītāju rindās aktierus Dīci un Krūzkopu atbalstīja Dailes teātra aktrise Ieva Segliņa. Spraigo šovu, kā dalībnieki tika galā ar izaicinājumu, pagatavot kokteili no ledū iesaldētām sastāvdaļām, vēroja PeR dziedātājs  Edmunds Rasmanis, "Ze Donats" galvenais virtuļvīrs Reinis Silovs, kā arī “Balzāmbāra” tagadējais saimnieks un bārmenis Andris Reizenbergs.

“Ikviens bārmenis spēj pagatavot kokteili, bet izkalt sastāvdaļas no ledus, radīt šovu un pagatavot lielisku kokteili, tā jau ir māksla. “Rīgas Melnais balzams” ir ideāls kokteiļos un par to mēs varējām pārliecināties arī šogad, jau otrā “Kokteilis ar zvaigzni” šova laikā,” piebilst “SPI Distribution Latvia” pārstāvis un “Rīgas Melnā balzama” zīmola vadītājs Ģirts Liniņš. 

Savukārt Latvijas Bārmeņu federācijas prezidents Raitis Akerblūms novērtēja bārmeņu un zvaigžņu spēju ātri un radoši  pielāgoties situācijai: “Šogad nolēmām konkursa noteikumus atklāt vien īsi pirms konkursa, ierodoties klātienē “Rīgas Melnā balzama” festivāla Positivus bārā.


 Tāpēc gan bārmeņiem, gan viņu partneriem bija liels izaicinājums tikt galā ar pārsteigumu, ka kokteiļa sastāvdaļas ir sasaldētas ledus gabalā un tām vēl ir jātiek klāt. Taču pieredzējušie bārmeņi pierādīja savu profesionalitāti un kopā ar slavenību šovu un humoru tika galā ar uzdevumu”.

“Šovu vērtēju jau pagājušogad, bet šogad latiņa dalībniekiem bija pacelta ievērojami augstāk. 

Dalībniekiem ne tikai nebija iespējams sagatavoties konkursam, bet arī visas nepieciešamās sastāvdaļas viņiem bija jāizkaļ no ledus gabaliem, kas radīja lielāku intrigu arī skatītājiem,” stāsta TV dīva Ketija Šēnberga.

Līdztekus konkursam “Kokteilis ar zvaigzni” “Rīgas Melnā balzama” bārā festivāla Positivus laikā bija pieejamas vēl dažādas aktivitātes – labsajūtas stūrītis rīta relaksācijai, hennas mākslas studija radošajiem un Twister spēle, kā arī makšķerēšana smiltīs aktīvajiem. 

Piektdienas naktī par labu noskaņojumu rūpējās Radio SWH DJ Little Freddy, savukārt sestdien – DJ Arturs Krūzkops. 

Plašāka informācija par "Rīgas Melno balzamu” un aktivitātēm Positivus festivāla laikā: https://www.facebook.com/RigaBlackBalsamPositivus festivāls, kas ir lielākais mūzikas festivāls Baltijā, šogad jau astoto gadu notika Salacgrīvā. Festivāls norisinājās trīs dienas – no 18. – 20.jūlijam. 


Laima Zēmele

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts