Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

26.10.2017

Skaistais vairo skaisto – ļaujies skaistumkopšanas svētkiem Ķīpsalā no 3.-5. novembrim!


Vakar, 25. oktobrī, norisinājās Baltic Beauty 2017 preses konference, kas iezīmēja 13. gadskārtu Baltijas lielākajai skaistumkopšanas izstādei.

Frizieri, manikīra un spa speciālisti, vizāžisti un stilisti konkursos un meistarklasēs demonstrēs savu meistarību un dalīsies zināšanās, savukārt uzņēmumiem ekspozīcijās prezentēs aktuālās preces un pakalpojumus. Šī gada Baltic Beauty izcelsies ar lielu skaitu ārzemju speciālistiem, kas ļaus izstādes apmeklētājiem, kā arī nozares speciālistiem, iepazīties ar pasaules līmeņa tendencēm. 

Dažādus plaša patēriņa un profesionālos skaistumkopšanas produktus un pakalpojumus prezentēs vairāk nekā 336 dalībnieki no 15 valstīm! 
Baltic Beauty vadītāja Kristīne Čerņavska uzsver, ka izstādē jāizmanto iespēja tikties ar dažādu jomu speciālistiem: “Katrai no mums ir sava skaistuma formula un ir nepieciešama atšķirīga veida rūpes, tādēļ aicinām smelties zināšanas pie izstādē sastopamajiem speciālistiem, lai noskaidrotu, kas ir vispiemērotākais tieši jums. Jāatzīmē, ka turpina pieaugt Baltic Beauty profesionālo apmeklētāju skaits, un šogad lektoru vidū ir pasaules vadošo skaistumkopšanas zīmolu meistari no 15 valstīm.”

Šogad izstādes apmeklētājiem būs iespējams arī iepazīties ar aktuālākajām tendencēm skaistumkopšanā, pie tām jāmin – matu kopšanas produktu sērija džentlmeņiem, ziemeļnieciskās noskaņas manikīrā, skaistuma noslēpumi sievietēm pēc trīsdesmit, 3D pildviela izteiksmīgām uzacīm un skropstām un bārdas kopšanas produktu sērija lielpilsētas dendijiem. Tāpat liela uzmanība tiks pievērsta sejas ķīmiskajiem pīlingiem, ko prezentēs dermatokosmetoloģes ar izciliem itāļu profesionālās kosmētikas līdzekļiem.

Kā īpašu pārsteigumu izstādes organizatori izceļ jauno pop-frizētavu! Ikviens izstādes apmeklētājs ir aicināts apmeklēt Baltijā lielāko pop-up frizētavu, kas atvērsies 5.novembrī, laikā no plkst. 11.00 līdz 19.00. Viesiem būs iespējams iegūt kārotās pārvērtības pie viena no 50 friziermākslas meistariem. Vizīti varēs pieteikt tajā pašā izstādes dienā pie Baltic Beauty pop-up frizētavas administratores. 

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts