Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

01.07.2020

SIXT apgrozījums Baltijā sasniedzis 30 miljonus eiro


Īstermiņa un ilgtermiņa auto nomas pakalpojumu sniedzēja SIXT kopējais neto apgrozījums Baltijā sasniedzis 30 miljonus eiro, kas ir par 17% vairāk kā 2018. gadā. Koncerna konsolidētā peļņa pieaugusi par 89%, sasniedzot 1,4 miljonus eiro, kas ir par 663 tūkstošiem eiro lielāka kā 2018. gadā. Neskatoties uz COVID-19 ietekmi īstermiņa auto nomas segmentā, 2020. gada pirmajos piecos mēnešos kopējais apgrozījums ir palielinājies par 5%, un koncerns saglabājis stabilus naudas plūsmas rādītājus. SIXT zīmolu Baltijā uz franšīzes līguma pamata pārstāv Latvijas kapitāla uzņēmums Transporent.

SIXT Baltijā (SIA "Transporent" grupas uzņēmumi) ieņem vadošās tirgus pozīcijas pilna servisa auto līzinga un autoparku vadības pakalpojumu un īstermiņa nomas tirgū. Latvijā SIXT ir stabils tirgus līderis. Kaimiņvalstīs - Lietuvā un Igaunijā, uzņēmums turpina strauju izaugsmi īstermiņa un ilgtermiņa nomas segmentā, apkalpojot aizvien lielāku auto skaitu esošajiem klientiem un piesaistot jaunus klientus, veiksmīgi īstenojot pakalpojumu pārdošanu uzņēmumiem un  piedaloties publiskajos iepirkumos. SIXT Baltijā 2019. gadā apkalpoja vairāk kā 6300 transporta līdzekļus, kas ir par 14% vairāk kā gadu iepriekš.

2019. gadā SIXT Baltijā turpināja investēt un pilnveidot savu infrastruktūru – attīstīja esošās IT sistēmas un ieguldīja līdzekļus IT risinājumu izpētē un izstrādē. Ieviesti jauni autoparka vadības sistēmas IT risinājumi, modernizēta zvanu centra platforma un klientu attiecību pārvaldības (CRM) sistēma; īstermiņa auto nomā ieviesta jauna maksājumu apstrādes sistēma. Klientu mobilitātes vajadzību nodrošināšanai SIXT pilnībā atjaunoja savu mobilo lietotni SIXT Rent.Share.Ride, apvienojot auto nomas, auto koplietošanas un kopbraukšanas pakalpojumus.

Arnis Jaudzems, SIXT vadītājs Baltijas valstīs: “Šogad aprit 10 gadi, kopš Transporent kļuva par SIXT pārstāvi Baltijā. Šo gadu laikā koncerns strauji izaudzis, vairākkārtīgi palielinot apgrozījumu, apkalpoto automašīnu, kā arī darbinieku skaitu. Mūsu galvenā prioritāte nemainīgi ir klientu apmierinātība un visā pasaulē noteiktā apkalpošanas kvalitātes standarta ievērošana, noturot augstu klientu apmierinātības indeksu. Saskaņā ar mūsu klientu sniegto informāciju, tieši labās atsauksmes par SIXT sniegtajiem pakalpojumiem palīdz pieņemt lēmumu, izvēloties pilna servisa auto līzinga, autoparka vadības vai īstermiņa auto nomas piegādātāju.”

“SIXT attīstību un izaugsmi Baltijā 2019. gadā veicinājusi gan ekonomikas augšupeja kopumā, gan mūsu uzņēmuma jaunā pieeja biznesa vadībai. 2019. gadā esam turpinājuši uzlabot saimnieciskās darbības efektivitāti, veicot procesu un izmaksu optimizāciju, produktu klāsta pielāgošanu klientu vēlmēm un vajadzībām. 2020. gadā SIXT Baltijā turpina nostiprināt tirgus līdera pozīcijas pilna servisa līzinga un autoparku vadības tirgū, strādā, lai kļūtu par vadošo īstermiņa auto nomas uzņēmumu Baltijas valstīs, paplašina SIXT sadarbības partneru tīklu, realizē profesionālu finanšu resursu uzraudzību, plānošanu un informācijas caurspīdīgumu, lai  saviem klientiem nodrošinātu profesionālu atbalstu autoparka vadībā, pilnveido un efektivizē klientu apkalpošanas procesus, lai nodrošinātu klientu apkalpošanas izcilību,” turpina Arnis Jaudzems.

2019. gada sasniegumi ir stabils pamats SIXT Baltijai turpmākai attīstībai un tirgus pozīciju nostiprināšanai Baltijā. Neskatoties uz COVID-19 izraisīto ekonomikas straujo sabremzēšanos, 2020. gadā uzņēmums turpinās attīstīt IT risinājumus, lai paaugstinātu savu tirgus konkurētspēju, uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti un pieejamību klientiem. Ilgtermiņā SIXT leasing galvenais darbības virziens joprojām paliek uzņēmumu autoparku vadība un pilna servisa auto nomas nodrošināšana uzņēmumiem ar lielu, vidēju un mazu autoparku.


Arnis Jaudzems 

  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts