Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

03.07.2020

Sirdspukstu galerija, Rīgā notiks laikmetīgās mākslas izstādeArtAlea mākslinieces Anetes Kalniņas personālizstāde Sirdspukstu galerija norisināsies no 8. jūlija līdz 7. augustam interjera dizaina galerijas CREA telpās. Ieeja bez maksas.

Mākslas izstāde Sirdspukstu galerija ir trīs dominējošo motīvu simbioze: gaisma, vieglums un sirds, kurus vieno mākslinieces pieskāriena dzīsla. Tieši šie aspekti abstrakto ainavu pārvērš intuitīvā, daudz personīgākā glezniecībā.

Anetes Kalniņas daiļradi raksturo daudzpusīga stilistika, kuru caurvij dabas motīvi, kas papildināti ar abstraktiem elementiem, veidojot īpašo Anetes rokrakstu. Māksliniece nebaidās no „tukšajiem” gleznu laukumiem, radot izsvērtu kompozīciju, un meistarīgi izmanto faktūras, un dažādu materiālu savstarpēju mijiedarbību.

„Izstādē piedāvātie mākslas darbi ir radītā tēla atmiņās, piedzīvoto mirkļu emocijās dažādos laika periodos, kas ir pārnestas uz audekla. Gleznas ir liecības par mūsu dzīves pārdzīvojumiem. Lai realizētu un pārdzīvotu situāciju, man tā ir jāparāda glezniecībā. Tikai daloties emocijās ar audeklu un pēc tam analizējot darbu no malas, es iegūstu sirdsmieru,” saka Anete Kalniņa.

Mākslas izstāde „Sirdspukstu galerija”, kas tapusi galerijai ArtAlea, norisināsies no 8. jūlija līdz 7. augustam interjera dizaina galerijas CREA telpās (Brīvībās ielā 103). Darba dienās ekspozīcija būs apskatāma no 11.00 līdz 19.00, sestdienās — pēc vienošanās, svētdienās brīvs. Ieeja bez maksas.

Izstādi atbalsta: Konditorejas fabrika „Pobeda”, MV Group. 


***
Anete Kalniņa — Latvijas Mākslinieku savienības biedre un Latvijas Mākslas akadēmijas Doktorantūras studente. Ir starptautiskā pieredze, kas gūta līdzdarbojoties 9. Baltijas valstu restauratoru triennālē (Viļņa, 2011), 7.Pekinas Starptautiskajā Mākslas Biennālē (Ķīna, 2017) un 1. Dafen Starptautiskā eļļas glezniecības biennālē (Ķīna, 2018). Savas profesionālās karjeras laikā Anete ir sarīkojusi 8 personālizstādes un piedalījās daudzās grupu izstādēs. Anete ir biennāles „Marina `2017” starptautiskās jūras tematikai veltītās glezniecības konkursizstādes kategorijā “Mākslas studenti” un izstādes „Latvijas Valsts mežu stipendija mākslā” (2018.g.) galvenās balvas laureāte. Mākslinieces darbi atrodas privātkolekcijās Zviedrijā, Vācijā, Somijā, Krievijā,   Igaunijā un Latvijā. 

Laikmetīgās mākslas galerija ArtAlea (lat.: māksla, liktenis) apvieno unikālas gleznas, skulptūras un interjera dizaina elementus, kas vienā eksemplārā ir izveidojuši vadošie mākslinieki no visas Eiropas. Galerijas darbus rotā pasaules klases arhitektūras projekti, tostarp augstākās klases dzīvokļi Kado Karim Jūrmalā, Starptautiskās lidostas Rīga biznesa zāli un citi.


https://artalea.com/


Galerija

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts