Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

09.03.2017

Siguldā atvērts jau otrais veikals - noliktava AlkOutlet dzērieni&vīni

Ceturtdien, 9. martā Siguldā savas durvis vēris jau otrais specializēto alkoholisko dzērienu veikals – noliktava AlkOutlet dzērieni&vīni. Jāatzīmē, ka visā Latvijā šobrīd jau darbojas 48 AlkOutlet dzērieni&vīni zīmola veikali, un tas ir viens no lielākajiem un modernākajiem specializēto alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecības tīkliem valstī.

Jaunais veikals atrodas Vidus ielā 1, un tā tirdzniecības zāles platība ir 143 m2. Veikalā pieejams plašs vīna, alus, brendiju, viskiju un citu alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu klāsts. AlkOutlet dzērieni&vīni Siguldas veikala darba laiks ir no plkst. 10:00 līdz 20:00 – gan darba dienās, gan brīvdienās. Jānorāda, ka kopš 2013.gada Siguldā Tirdzniecības centrā “Raibais Suns” jau darbojas plašs un moderns zīmola veikals - noliktava, kas iemantojis vietējo iedzīvotāju un pilsētas viesu atzinību. 

AlkOutlet veikalu īpašā vizītkarte ir vīni ar uzliku “Teicama izvēle”, ko piešķir Latvijā pazīstamais vīnzinis Jānis Kaļķis, izvērtējot vīna kvalitātes atbilstību cenai. Šos vīnus iecienījuši gan vīna eksperti, gan tie, kas novērtē palīdzību vīna izvēlē no plašā vīnu klāsta. Gan vīni, gan citi labas kvalitātes alkoholiskie dzērieni veikalā pieejami par 20 – 30% lētāk nekā citās tirdzniecības vietās. 

Papildus nemainīgi izdevīgām cenām AlkOutlet veikali piedāvā arī regulāras cenu akcijas. Veikals – noliktava nodrošina ērtu un drošu iepirkšanos visiem, kas vēlas iegādāties dzērienus par izdevīgu cenu gan lielajiem svētkiem, gan mazo notikumu svinēšanai. AlkOutlet veikalu prakse liecina, ka starp pircējiem ir daudz nelielo kafejnīcu un restorānu, kam ir ļoti būtiski, lai produkcija būtu nopērkama par labu cenu uzreiz - tā nebūtu jāpasūta un ilgstoši jāgaida.

Zīmola koncepts paredz tikai kvalitatīvu alkoholisko dzērienu tirdzniecību, sabiedrības izglītošanu par pareizu un mērenu alkohola lietošanu, kā arī pretimstāvēšanu nelegālā alkohola tirdzniecībai un žūpībai.


Agnija JankovskaALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. TĀ PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA. 

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts