Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

13.03.2012

SIA “Liepkalni” maiznīca pasniedz balvu augstākās sviestmaižu piramīdas autoriem

Deju kolektīvs “Cīrulis” dalību konkursā uztvēra jautri un nopietni vienlaikus. Tā bija iespēja nosvinēt savu 15 kolektīva dzimšanas dienu atšķirīgāk, netradicionāli. Tika stingri nolemts celts sviestmaižu piramīdu, vienlaikus arī sagādājot cienastu svētku galdam. Izstrādājot projektu un plānojot celtni, konkursa uzvarētajiem izdevās uzmeistarot sviestmaižu piramīdu cilvēka augumā– 1,80 metri.

“Esam priecīgi, ka uzņēmumi un dažādi interešu kolektīvi atrod laiku ne tikai smagi strādāt, bet arī  izklaidēties un padarīt savu sadzīvi aizraujošu. Paši esam atbildīgi par savas ikdienas  iekrāsošanu jautrāk,  tādējādi arī padarot efektīvāku darba dienu. Konkursa uzvarētajiem balva – lielais kafijas automāts –  noderēs savā kolektīva jaunajā dejotāju istabā, kas tiek līdz ar dzimšanas dienu atklāta.  Tajā pirms mēģinājumiem un koncertiem tiks  kopīgi sanākts pie kafijas tases, aromātiskā kafija dos enerģiju dejot vēl straujāk un aktīvāk,” norāda SIA “Liepkalni” mārketinga vadītāja Ieva Zariņa.

Konkursa ietvaros SIA “Liepkalni” maiznīca aicināja uzņēmumu un iestāžu kolektīvus piedalīties atrakcijā – no “Liepkalnu” Sviesta baltmaizes, papildinot to ar citiem pārtikas produktiem uzcelt augstāko sviestmaižu piramīdu. Pasākuma mērķis bija padarīt ikdienas darba dienu uzņēmumos nedaudz jautrāku un aktīvāku, saliedēt darba kolektīvus, jo tikai tā iespējams uzrādīt labus rezultātus arī pamatdarbā. 

Februāra laikā akcija izpelnījās lielu uzņēmumu interesi. Darba kolektīvi ar aizrautību iesaistījās plānošanas un celtniecības procesos, maizes piramīdas celšanu iekļaujot pat dažādu korporatīvu svētku svinībās vai kopīgi gatavojot pusdienas.

Arī citi akcijas dalībnieki, kas bija centušies un izveidojuši gana augstas un interesantas sviestmaižu piramīdas, dāvanā no SIA “Liepkalni” maiznīcas saņēma gardus kliņģerus  kā veicināšanas balvas.

“Galvenais, ko ar akciju gribējām radīt, ir prieks un jautrība darba kolektīvos Latvijā. Spriežot pēc iesūtītajām fotogrāfijām, tas mums ir izdevies, jo piramīdu celtniecība ne vien pulcējusi kopā darbiniekus, bet arī raisījusi smaidus un zināma mērā ienesusi līksmību kolektīvos šajā aukstajā ziemas mēnesī,” atzīmē SIA “Liepkalni” mārketinga vadītāja Ieva Zariņa.
Foto: Deju kolektīvam ”Cīrulis” no Palsmanes” balvu – kafijas automātu – pasniedz SIA “Liepkalni” valdes loceklis Aigars Veldre.

Par uzņēmumu:
SIA “Liepkalni” maiznīcas sortimentā ir rudzu un kviešu maizes, kliņģeri, cepumi un tortes. Produktu pieprasījumu veikalos veicina bagātīgā, sātīgā garša, maizes plašais sortiments, veselīgas piedevas – sēklas, graudi, augļi, ķimeņu eļļa, linsēklu klijas, ērtais iepakojums un plašās loģistikas iespējas. Maize tiek cepta trijās ceptuvēs Latvijā - Rūjienā, Valmierā, un Pļaviņu novada Klintaines pag. “Liepsalās”. 


Ieva Zariņa

  

Vēl ziņas

Jūrmalā durvis vērusi jauna viesnīca Rixwell Collection Seaside Hotel
Valmiermuižas alus šī gada pirmajos trīs mēnešos sasniedzis alus pārdošanas rekordu
Šefpavāru atziņas
Pagarināts eko kampaņas termiņš: pieņem pārstrādei virtuves piederumus līdz maija beigām
Investējot 1,3 miljonus eiro, McDonald’s atver jaunu restorānu Latvijā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts