Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

19.09.2011

Sestdien Cinevillā tiks svinēti pirmie Rimi ražas svētki

Ražas novākšanu svinēs ar rudens gardumu tirdziņu, lustīgu mūziku un kārtīgu izēšanos

Lai atzīmētu bagātīgās ražas novākšanu un rudens sākumu, sestdien, 24. septembrī, kinopilsētā Cinevilla (Tukuma novada Slampē) telekompānija LNT sadarbībā ar Rimi rīkos pirmos Rimi ražas svētkus. Visas dienas garumā, sākot jau no plkst. 11:00 līdz pat 17:00, notiks rudens gardumu tirdziņš, kurā savu produkciju piedāvās Rimi sadarbības partneri – vietējie ražotāji un zemnieki no visas Latvijas, kā arī tiks cepta Lapsas rudens kūka. Turklāt ikviens Rimi ražas svētku apmeklētājs varēs baudīt muzikālus priekšnesumus, piedalīties dažādos konkursos un apskatīt kinopilsētiņu. 

Svētku laikā iedzīvotāji degustācijās varēs baudīt dažādus rudens gardumus, vērot kā raidījuma “Lapsa virtuvē” vadītājas un pavāres Lienes Tomsones vadībā taps Lapsas rudens kūka, kā arī piedalīties pavāra Mārtiņa Sirmā mājas brūvējumu degustācijās un uzzināt receptes dažādu marinējumu un pašbrūvējumu pagatavošanai.

Dienas gaitā Rimi ražas svētku apmeklētāji būs aicināti piedalīties dažādos konkursos, piemēram, Lielākā un jocīgākā kartupeļa konkursā, Marinējumu konkursā, kā arī pavāra Māriņa Sirmā rīkotajā mājas brūvējumu – mājas vīnu, mājās gatavotā alus un kandžas – konkursā. Lai piedalītos šajos konkursos, aicinām ikvienu interesentu pieteikties, iepriekš sūtot pieteikuma vēstuli uz e-pastu raza@lnt.lv.

Rimi Ražas svētku laikā Latvijas Mākslas akadēmijas tēlniecības fakultātes studentu vadībā taps milzu dārzeņu un augļu skulptūra, pie kuras nofotogrāfēties varēs ikviens svētku dalībnieks. Rimi un svētku organizatori ir parūpējušies, lai tirdziņā jautri būtu gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Paši mazākie svētku apmeklētāji varēs ne vien piedalīties ēst gatavošanas piedzīvojumā, bet arī apgleznot seju Pasaku namā, priecāties piepūšamo atrakciju parkā, jāt ar zirgiem, apciemot podnieka darbnīcu vai arī fotografēties senlaicīgos tērpos. Turklāt bērniem būs iespēja darboties arī Rimi radošajā ražas meistardarbnīcā, kurā no rudens dārzeņiem, augļiem un ogām būs iespēja izveidot dažādus “mākslas darbus”. Visi radītie darbi piedalīsies izstādē, kuras noslēgumā interesantāko darbu autori saņems garšīgas balvas no Rimi.

Visas dienas garumā svētku apmeklētāji varēs vērot arī dažādus muzikālus priekšnesumus – par svētku sajūtu rūpēsies gan populāri mūziķi, gan dejotāji. Azartisku rokenrolu sola populārā grupa Čehols un Pits Andersons ar grupu The Swamp Shakers. Savukārt īpašu pārsteigumu sagatavojušas saimnieces māsas Legzdiņas, kā arī Manguļu ģimene.

“Aicinām visus izbaudīt skaistu un interesantu rudens dienu Cinevillā – svinēt vēl vienu ražīgu, dabas veltēm bagātu gadu, priecāties par labi padarītiem darbiem, gūt spēku, enerģiju un iedvesmu! Rudens ir pārpilnības laiks, kad daba dāsni dāvā savus labumus un skaistumu. To  novērtēt un priecāties par to aicinām visus Rimi ražas svētkos Cinevillā, “ stāsta Aija Ansone, Rimi ražas svētku projekta koordinatore.

„Ražas svētki ir mazliet piemirsta, tomēr ļoti jauka seno latviešu tradīcija, kas būtu aktīvi jāiedzīvina arī mūsdienās –  tādējādi mēs ne tikai varam iepazīt rudens veltes, ko iespējams izaudzēt savā zemē, bet arī pārraudzīt sava darba augļus un laikus domāt par ziemas krājumu gatavošanu. Rimi jau veselus 15 gadus ir centies veidot un iedibināt gan jaunas, gan arī kopt senas un mīļas tradīcijas. Tāpēc ceram, ka Ražas svētki ar rudens veltēm un labi padarīta darba sajūtu sniegs patiesu prieku ikvienam,” uz svētkiem aicina Zane Eniņa, SIA Rimi Latvia Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Ieejas biļeti uz Rimi Ražas svētkiem iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā Biļešu Serviss kasēs; tās cena ir Ls 3.00. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja ir brīva, turpretim pensionāriem vai Mans Rimi kartes īpašniekiem ieejas maksa pasākumā ir Ls 1.50. Savukārt no 20. septembra Mans Rimi kartes īpašnieki, iepērkoties jebkurā Rimi veikalā vismaz Ls 5 vērtībā, saņems ielūgumu uz Rimi ražas svētkiem, kas vienai personai nodrošinās bezmaksas ieeju. Īpašos ielūgumus būs iespēja saņemt 20 tūkstošiem Mans Rimi kartes īpašnieku, pirmajiem veicot pirkumus Rimi veikalos.

Ražas svētki tiks svinēti ne vien Cinevillā, bet arī Rimi veikalos visā Latvijā. Pircējiem tiks rīkotas dažādu rudens velšu degustācijas, būs iespēja apgūt kāpostu skābēšanas, ievārījumu vārīšanas un marinējumu veidošanas prasmes, savukārt bērni tiks aicināti piedalīties dārzeņu skulptūru veidošanas meistardarbnīcās.


Dace Valnere,
SIA Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vecākā speciāliste

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts