Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

25.04.2017

Seminārs LTRK - Inovāciju ieviešana uzņēmumos

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) īsteno nodarbināto apmācību projektu “LTRK netehnoloģisko apmācību projekts” (projekts Nr. 1.2.2.3/16/I/001) jeb “Produktivitātes Evolūcija 2”. Projekts tiek īstenots līdz 2020.gada 31.decembrim. Projekta mērķis ir komersantiem nodrošināt atbalstu nodarbināto prasmju pilnveidošanai, lai sekmētu netehnoloģisko inovāciju ieviešanu un darbaspēka produktivitātes paaugstināšanu. LTRK atbalstu piešķirs maziem, vidējiem un lieliem komersantiem netehnoloģiskām apmācībām, kas nepieciešamas produktu, procesu, mārketinga vai organizācijas inovāciju ieviešanai komersantā. Projektu finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.


Seminārs tiek organizēts sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, kas kā vienu no prioritātēm ir izvirzījusi inovācijas veicināšanu komersantos un Centrālās statistikas pārvaldi (CSP), kas nodrošina statistikas datu uzkrāšanu un analīzi par situāciju Latvijā attiecībā uz P&A ieguldījumu apjomu un inovācijas jomā aktīvo uzņēmuma skaitu.

Pasākuma programma un reģistrācija: šeit

Programma:
9:45 -10:00 Apmeklētāju reģistrēšana un kafijas pauze

10:00 - 10:50 Produktivitātes Evolūcija 2 (Artūrs Mežals, “Produktivitātes Evolūcija 2” Projekta vadītājs)
Informācija uzņēmumiem par atbalsta nozarēm, atbalstāmām apmācību tēmām, nosacījumi uzņēmumiem atbalsta saņemšanai un atbalsta intensitāti.

10:50 - 11:00 Pētniecības un inovāciju statistikas nozīmīgums (Jānis Siliņš, Ekonomikas ministrijas Inovācijas nodaļas pārstāvis)
Informācija par inovācijas un pētniecības statistiku Latvijā, tās nozīmīgumu ES fondu finansējuma sadalē, ilgtermiņa ieguvumiem uzņēmumiem

11:00 – 12:00 Pētniecības un inovāciju statistikas uzskaite (Ilga Liepiņa un Svetlana Jesiļevska, CSP Uzņēmumu strukturālās un inovāciju statistikas daļas pārstāves)
Praktiska informācija par inovācijas un pētniecības statistikas uzskaiti

Pasākumu moderē: Līga Ābola, LTRK ES projektu daļas vadītāja

Pieteikties var līdz 26.aprīlim
Pasākums bez maksas

Kontaktinformācija:
Līga Ābola, ES projektu daļas vadītāja
Mob. 28625443 / e-pasts: liga.abola@chamber.lv

 
Cena biedriem 0.00 EUR 
Cena citiem 0.00 EUR

Chamber.lv
FB


  

Vēl ziņas

Cēsu novada Restorānu nedēļa no 31.03.-4.04.
Siguldas novadā - Pavasara Restorānu nedēļa, Pavasaris karotē
Riga Street Food festivāls Vecrīgā
ProWein 2023 Diseldorfā
Kafijas tuvākā nākotne: kā mainās nozare un dzēriens mūsu krūzītēs?


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts