Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

20.11.2019

Seminārs-Darbs ar projektiem Vācijā un darbinieku nosūtīšana uz VācijuLai aktīvi darbotos Vācijas tirgū, dažādiem Latvijas nozaru uzņēmējiem rodas nepieciešamība realizēt projektus un nosūtīt savus darbiniekus uz Vāciju. Šis darbs prasa labu sagatavošanos, tirgus izpēti, juridisko jautājumu izpratni un organizatoriskās prasmes, kas pielāgotas Vācijas apstākļiem. Ne mazāk svarīgi ir dibināt noderīgus kontaktus un pārzināt vietējo organizāciju lomu, lai būtiski samazinātu dažādus šķēršļus.

Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras (AHK) organizētā semināra tēma ir „Darbs ar projektiem Vācijā un darbinieku nosūtīšana uz Vāciju". Vācija ir Eiropas lielākais un nozīmīgākais tirgus, kas joprojām veiksmīgi attīstās. Šāda biznesa vide piedāvā teicamas uzņēmējdarbības perspektīvas arī Latvijas uzņēmumiem.

Semināra mērķis ir sniegt uzņēmējiem izpratni par veiksmīgu startu Vācijas tirgū, kā arī par Vācijas normatīvo aktu un darbinieku nosūtīšanas īpatnībām. Seminārā tiks aplūkoti visi ar to saistītie organizatoriskie un juridiskie jautājumi.

Seminārs norisināsies trīs daļās.
 
Pirmajā daļā uzstāsies Juriste Zane Šubēvica no advokātu biroja Anwaltskanzlei Conrad Vācijā. Uzzināsiet svarīgāko informāciju par juridiskajiem aspektiem, kā arī praktisku ieskatu no Vācijas tirgū pieredzi guvuša Latvijas būvuzņēmuma puses.
 
Otrajā daļā uzstāsies Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras vecākā eksperte Iveta Suraka, kura detalizētāk izstāstīs par A1 sertifikāta iegūšanu un ES tiesību aktu piemērošanu sociālās drošības jomā, kā arī par starpvalstu līgumu piemērošanu.

Tiks apskatītas tēmas:
  • Veicamie soļi saistībā ar uzņēmuma reģistrāciju un nodokļiem;
  • Risku identificēšana;
  • Kad tiek attiecināta Vācijas un kad Latvijas normatīvie akti;
  • Darbinieku nosūtīšana uz Vāciju;
  • Darba attiecību tiesiskais regulējums;
  • Darba algas un citi minimālie darba nosacījumi;
  • Sociālās apdrošināšanas un A1 sertifikātu nosacījumi.

Trešajā daļā lektores sniegs atbildes uz individuāliem jautājumiem. Diskusijas starp semināra apmeklētājiem.
 


  

Vēl ziņas

Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē
Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts