Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

14.07.2022

Selgas klasiskie cepumi - tagad arī bez cukura

Klasisko Selgas cepumu sortiments papildināts ar jaunu produktu –Selgas cepumu bez cukura, tā rodot iespēju iemīļoto garšu baudīt pēc iespējas plašākam šo cepumu cienītāju lokam.

“Tieši Selgas klasiskie cepumi ir iecienītākie Latvijas iedzīvotāju vidū. Vēloties nodrošināt cepumu pieejamību pēc iespējas plašākam patērētāju lokam, esam izstrādājuši šo produktu, nepievienojot tam cukuru. Domājot par cilvēkiem, kuri dažādu iemeslu dēļ cukuru uzturā nelieto, šī būs lieliska alternatīva, lai  sevi palutinātu, - norāda Orkla Latvija Komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

Lai izstrādātu jauno “Selgas” klasiko cepumu bez cukura, “Orkla Latvija” inovāciju tehnologiem bijia nepieciešams aptuveni gads: “Tas bija liels izaicinājums radīt jaunu recepti saglabājot ierasto, visiem labi zināmo, bērnības cepuma garšu. Cepumu izstrādes process bija salīdzinoši laikietilpīgs, izmēģinot dažādu veidu saldinātājus, lai atrastu piemērotāko. Tomēr gan mūsu inovāciju tehnologi, gan piesaistītie degustatori produkta izstrādes procesā ir atraduši labāko variantu, lai papildinātu “Selgas” produktu klāstu ar šo jaunpienācēju, kas tapis mūsu Ilgtspējas stratēģijas ietvaros,” skaidro L.Mikša.


Lineta Mikša

  

Vēl ziņas

Jūrmalā atvērta jauna viesnīca- Rija Eiropa Hotel Jurmala
Jūrmalā uzstāsies nu jazz leģenda Club Des Belugas
THE BEST OF Summertime — aicina Inese Galante skanēs koncerts Viva Mīlestība!
Rudzu grauda receptes -Maizes un Sidra svētkos 31. jūlijā
Restorānu nozares perspektīva 2022. gadam


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts