Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

07.10.2011

Sanktpēterburgā liela interese par Latvijā ražotiem pārtikas produktiem

Vakar vienā no prestižākajiem Sanktpēterburgas lielveikalu tīkliem "Lend" sākuši darboties vairāki degustācijas stendi, kuros pircējiem piedāvā nogaršot Latvijā ceptu maizi, saldumus un sulas, kā arī dažādus gaļas un zivju izstrādājumus.

Lai apskatītu ražotāju sagatavoto produkcijas prezentāciju, vienu no šādām tirdzniecības vietām vakar kopā ar Rīgas domes amatpersonu delegāciju apmeklēja arī Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks.

"Latvijā ir daudz pārtikas ražotāju, kas rada augstvērtīgu un garšīgu produkciju", tirgotājiem šodien uzsvēra A.Ameriks. Jau šobrīd ir vismaz 15 pārtikas produktu veidu, kas tiek tirgoti Sanktpēterburgas veikalos.

"Uzskatu, ka šis degustāciju projekts varētu būt laba starta platforma, lai Saktpēterburgas tirgū varētu ienākt vēl vairāki mūsu pārtikas uzņēmumi, tā palielinot tirgus nišu preču eksportam uz austrumiem".

Kā vakar varēja novērot lielveikalā, arī pircējiem ir liela interese par Latvijas piedāvājumu, degustācijas stends visas dienas garumā bija plaši apmeklēts, pircēji interesējās, kad pārtikas produkti no degustācijas stenda parādīsies arī veikalu plauktos.

Paredzēts, ka degustācijas tirdzniecības vietās, lai iepazīstinātu pircējus ar dažādiem Latvijā ražotiem pārtikas produktiem, notiks visu mēnesi. Projekts tapis sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru.

L.Pētersone,
Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

  

Vēl ziņas

Jūrmalā atvērts jauns restorāns gardēžiem – Choice Jūrmala
Līgotāji šogad galdā cels dažādus sierus, alu, šašliku un svaigus dārzeņus
Ēšanas paradumi ir mainījušies uz veselīgākiem
MICHELIN zvaigznes tagad arī Baltijā
Bezmaksas semināri par interaktīvo rīku darba vides riska novērtēšanai OiRA


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts