Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

19.10.2015

Sācies alus konkurss „BALTIC BEER STAR” 2015

„BALTIC BEER STAR” 2015, ir pirmais starptautiska mēroga Baltijas alus konkursam,  kas notiks no 19.-23. oktobrī viesnīcas Wellton Elefant telpās, Kalnciema ielā 90, Rīgā.

Konkursa rīkotājs ir Alus, iesala dzērienu un kvasa biedrība „Alus brālība” sadarbībā ar Latvijas alus darītāju savienību un Latvijas alus darītāju asociāciju. Konkursa tehnisko organizāciju nodrošina SIA „SHOW consulting”. 

Konkursa mērķis ir veicināt kvalitatīvas un nekaitīgas produkcijas ražošanu un uzlabot piedāvājumu patērētājiem, celt produkcijas konkurētspēju Baltijas un Eiropas tirgū. 


Jāpiemin, ka 2013. gadā ļoti veiksmīgi tika īstenots Baltijas mēroga konkurss kvasa un iesala dzērienu ražotājiem, kurā piedalījās 97% procenti Baltijas tirgus dalībnieku. Godalgas saņēma SIA „Bauskas alus”, SIA „Piebalgas alus”, SIA „Ilgezeem”, UAB Vilniaus alus”, UAB Selita ir Ko”.
Šogad konkursā piedalīsies mazie, vidējie un lielie Baltijas valstu alus ražotāji.

Konkursanti cīnīsies par medaļām 3 alus grupās un 18 alus veidos, kuru saraksts sastādīts vadoties no „World Beer Cup” alus konkursa stilu saraksta, apraksta un specifikācijas un „European Beer Star” alus kategoriju apraksta, ņemot vērā Baltijas valstu pieredzi. 

Pirmo reizi Baltijā alus konkurss tiks vērtēts 50 ballu sistēmā tikai pēc tā organoleptiskajām īpašībām un to vērtēs 12 Starptautisku žūrijas locekļu sastāvs, kur seši eksperti pārstāvēs Latviju un seši tiks pieaicināti no Baltijas un citām ES dalībvalstīm. Konkursa profesionāļu komisiju vadīs ilggadējā alus eksperte Astrīdas Ruško kundze (Alus Brālība), bet komisijas priekšsēdētāja vietnieks ir izraudzīts Valdis Čunka (A/S ALDARIS).
 
Konkursu atbalsta Wellton Elefant Hotel, Kooperatīvā sabiedrība LATRAPS, Latvijas Alus Darītāju Savienības, SIA „Show Consulting”.

Horeca

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts