Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

20.09.2017

Rudens ražas svētki 23. septembrī

Kalnciema kvartāls aicina ikvienu svinēt ražas bagātību, tāpēc 23. septembrī Kalnciema kvartāla tirgū no plkst. 10.00 līdz 16.00 norisināsies “Rudens ražas svētki”. Bērni aicināti uz biedrības “Latvijas Skautu un gaidu centrālās organizācijas” darbnīcu no plkst. 11.00 līdz 15.00. Tirgus apmeklētājus priecēs Āgenskalna deju skolas “Vendija” koncerts. 

Kalnciema kvartāla zemnieki sarūpējuši plašu rudens produktu klāstu: burkāni, kartupeļi un bietes, viņu lielie brāļi – kabači un ķirbji, gardi ogu ievārījumi un dažādi sīrupi.Zemnieki māk savos dārzos izaudzēt pat melones!Ķiploki, dzērvenes un bišu medus stiprinās imunitāti. “Eco catering” un “Sidrabjērs” parūpēsies par pusdienu piedāvājumu, kuru turpat Vīnu veikalā vai ābeļdārzā var nobaudīt. “Mājas saldējums” un “Gogelmogels” cienās ar gardu saldējumu, bet “Lapsas māja” priecēs ar gardām kūkām. Īstas rudens ražas svinības!

Amatnieki nebeidz pārsteigt ar saviem adījumiem un koka izstrādājumiem, kā arī pievilcīgām rotām gan ikdienas priekam, gan svinīgākiem pasākumiem. Silti cimdi, šalles, zeķes un garās jakas šobrīd ir tirgus populārākieamatnieku izstrādājumi. 

Programma:

Kalnciema kvartāla pagalmā no plkst. 11.00 līdz 15.00 “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija” organizēs aktīvas un radošas aktivitātes bērniem. Katrs varēs pamēģināt šaut ar kaķeni, lēkt pa krāsu purvu, meklēt apslēpto mantu, kā arī veidot gleznas no dabas materiāliem.
Darbnīca tapusi ar Rīgas domes atbalstu.

Plkst. 11.00 un 12.30 Āgenskalna deju studijas “Vendija” koncerts
Deju studija “Vendija” piedāvā bērniem plašu klāstu ar deju nodarbībām, pat akrobātiku un capoeiru. Jau kopš 2013. gada studija piedalās dažādos starptautiskos konkursos, kuros izcīna ļoti augstus rezultātus. 23. septembrī viņi ir sagatavojuši īpašu koncerta programmu Kalnciema kvartāla tirgus apmeklētājiem. Una Meiberga

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts