Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

02.03.2015

Rīgu prezentēs lielākajā Eiropas tūrisma izstādē Vācijā

Ņemot vērā Vācijas tūristu nezūdošo interesi par Rīgu un Latviju, no 4. līdz 8.martam Rīgas pilsēta un tās tūrisma piedāvājums tiks prezentēts lielākajā Eiropas izstāde ITB Berlin Vācijā. Latvijas galvaspilsētu valsts nacionālajā stendā pārstāvēs Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB) ar tā zīmolu LIVE RĪGA.


Stenda apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja iepazīties ar tūristu iecienītākajiem apskates objektiem Rīgā, pilsētas piedāvājumu kultūras un mākslas jomā, gardēžiem interesantiem pasākumiem un citām aktivitātēm. Apmeklētāju skaits ik gadu sasniedz vairākus simtus tūkstošus, to vidū ir tūroperatori, tūrisma aģenti, mediji, kā arī tūrisma piedāvājuma galapatērētāji jeb tūristi. 

RTAB 5.martā plkst. 11:00 piedalīsies arī  Tūrisma Attīstības Valsts aģentūras (TAVA) rīkotajā preses konferencē par Latviju un Rīgu kā piemērotu un ērtu brīvdienu ceļojumu galamērķi.

Kā norāda RTAB valdes locekle Vita Jermoloviča, “Vācija vienmēr ir bijusi augsti prioritāra mērķa valsts, tāpēc arī ik gadu piedalāmies šajā izstādē, kas ir ne vien lielākā Eiropā, bet arī viena no pasaules vadošajiem tūrisma gadatirgiem. 

Tāpat, ik gadu izvērtējot tūristu skaitu Rīgā, redzam, ka tūristi no Vācijas pie mums viesojas arvien vairāk. Piemēram, aizvadītā gada statistika liecina, ka, salīdzinot ar 2013.gadu, to skaits pieaudzis par 40%.”

TAVA stendā savus piedāvājumus prezentēs 12 tūrisma nozares partneri. Berlīnes izstādē nacionālā stenda platība būs 70 kvadrātmetri.

Tūrisma izstāde ITB Berlin šogad norisināsies jau 49.reizi. Pērn izstādē piedalījās 10 147 dalībnieki no 189 valstīm. Kopumā izstādi apmeklēja 114 tūkstoši nozares speciālistu un 60 tūkstoši gala patērētāju.


Anna Blaua

  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts