Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

25.06.2015

Rīgas viesiem pieejams jauns produkts – Riga Card

Lai attīstītu un popularizētu Latvijas galavaspilsētas tūrisma piedāvājumu, kā arī kļūtu par tūristiem draudzīgāku un ērtāku pilsētu, Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB) turpmāk pilsētas viesiem piedāvās jaunu produktu – Riga Card. Tā darbosies kā sabiedriskā transporta karte, ka arī kalpos kā īpašo piedāvājumu un atlaižu karte populārākajos Rīgas muzejos, apskates objektos un restorānos.

 “Daudzās Eiropas un pasaules pilsētās tūrisma biroji tūristiem piedāvā tā dēvētās pilsētas kartes, kas galamērķa apmeklējumu padara daudz ērtāku, kā arī ļauj ietaupīt laiku un naudu. Arī mēs sapratām, ka Rīgai nepieciešams šāds atzīts un kvalitatīvs produkts – Riga Card. Tās īpašie piedāvājumi un atlaides ļauj tūristam iepazīt Rīgas arhitektūru, vēsturi, kultūru un, kā pilsētai ar labu garšsajūtu – arī tās gastronomisko piedāvājumu,” skaidro RTAB valdes locekle Vita Jermoloviča. 

Riga Card piedāvājums ietver neierobežotu braucienu skaitu sabiedriskajā transportā (tramvajos, trolejbusos un autobusos) Rīgas robežās, ekskursijas braucienu ar divstāvīgo autobusu, Vecpilsētas ekskursiju trīs valodās, atlaides braucienam ar kanāla kuģīti, īpašu cenu velosipēdu nomai un atlaidi veloekskursijai. Tāpat kartes īpašniekiem tiek nodrošināta bezmaksas ieeja un atlaides vairākos muzejos, zoodārzā un  citās apskates vietās. Savukārt Rīgas restorāni piedāvās atlaides 10% -20% apmērā. 

Riga Card būs iespējams iegādāties vienai, divām vai trim dienām, un to cena attiecīgi būs 25, 30 un 35 eiro. Šo pakalpojumu sākot ar šodienu ir iespējams iegādāties Rīgas Tūrisma informācijas centrā Rātslaukumā. 


Anna Blaua


  

Vēl ziņas

Restorāna “Hercogs” šefpavārs Andris Rūmītis Jāņos iesaka eksperimentēt ar jaunām garšām
Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts