Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

15.04.2015

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums rīko starptautisku semināru par Latvijas kultūras tūrisma piedāvājumu.

2015.gada 17.aprīlī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums sadarbībā ar AEHT (Eiropas Tūrisma un viesmīlības skolu asociācija) pirmo reizi Latvijā organizē semināru „Kultūras tūrisma piedāvājums Latvijā”. 

Valsts SIA „Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” rīko nozīmīgu starptautisku semināru, lai aktualizētu jautājumus par kultūras tūrisma nozīmi un attīstību Latvijā. Semināra darba kārtībā ir Valsts SIA „Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” tūrisma un komerczinību nodaļas vadītājas Andas Rezgales uzstāšanās, kura iepazīstinās ar tūrisma izglītības attīstību Latvijā, izglītojamo prezentācijas par kultūras tūrisma dažādajiem aspektiem.

Tūrisma attīstības valsts aģentūras produktu attīstības vecākā eksperte Inese Šīrava iepazīstinās ar tūrisma attīstības politiku Latvijā un nozares ieguldījumu Latvijas ekonomikā. Semināra programmu ar savu uzstāšanos papildinās arī nodibinājuma Rīga 2014 starptautisko komunikāciju un mārketinga projektu vadītāja Anna Mukha, runājot par Rīgu – Eiropas kultūras galvaspilsētu 2014.gadā.

Šāda mēroga seminārs tiek rīkots pirmo reizi. No AEHT puses dalību tajā apstiprinājuši jau 19 dažādu valstu pārstāvji  - no Armēnijas, Beļģijas, Igaunijas, Vācijas, Īrijas, Nīderlandes, Portugāles, Slovēnijas, Šveices, Somijas un Lietuvas. Seminārā aicināti piedalīties arī vietējie nozares pārstāvji no nodibinājuma "Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs", Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas u.c.

„Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” nevalstiskajā organizācijā AEHT darbojas kopš 1998.gada, aktīvi piedalās visos asociācijas organizētajos pasākumos. Profesionālās izglītības kompetences centrā Valsts SIA „Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” mācās vairāk nekā 2000 audzēkņu. Uz doto brīdi, šī ir otra lielākā profesionālās izglītības iestāde Latvijā. 

Tehnikums piedāvā apgūt profesionālās vidējās un arodizglītības programmas, gan pamatskolas, gan vidusskolas absolventiem tūrisma un komerczinību, ēdināšanas pakalpojumu, pārtikas ražošanas, interjera un dizaina, modes un stila, viesmīlības pakalpojumu nodaļās. Tehnikumā tiek realizētas tālākizglītības un profesionālās pilnveides programmas, kā arī neformālās izglītības atzīšana.


Gita Stārastniece, 

  

Vēl ziņas

MICHELIN zvaigznes tagad arī Baltijā
Bezmaksas semināri par interaktīvo rīku darba vides riska novērtēšanai OiRA
Latvijā strauji aug vegānisko recepšu popularitāte
Eko programma: krasi mainījusies iedzīvotāju attieksme pret ikdienā nepieciešamām lietām
Maizes diena un Sidra svētki 31.07. 2022.


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts