Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

15.08.2015

Rīgas svētku pasākumi

Nedēļas nogalē vecpilsētā, pilsētas centrā un kanālā, kā arī citviet pilsētā Rīgas svētki sasniegs kulmināciju, noslēdzoties ar vērienīgu uzvedumu 11.novembra krastmalā un uguņošanu.

Jau tradicionāli ierasts, ka Rīgas svētku laikā lielākie pasākumi, svētku lielkoncerts un arīdzan uguņošana notiek 11.novembra krastmalā. Šogad iedzīvotāji un pilsētas viesi 15.augustā gaidīti pasākumā „Labdien, Rīga!”, lielkoncertā „Rīgas sirds” un aicināti uz krāšņu svētku uguņošanu, bet 16.augustā 11.novembra krastmalā apmeklētājus priecēs sarīkojums „Rīga dejo rokenrolu”.

Atzīmējot Rīgas ostas 815.gadadienu, 15.augustā no plkst. 12:00 līdz 23:00 ikvienam apmeklētājām 11.novembra krastmalā būs iespēja sajust laikmetu elpu no senatnes līdz pat mūsdienām. Lai izveidotu kolorītu, dažādiem gadsimtiem un laikmetiem raksturīgu noskaņu Rīgas ostā, no plkst. 12:00 iedzīvotāji gaidīti Amatnieku tirdziņā „Rīgas osta laiku lokos”. Pasākuma apmeklētāji varēs vērot arī moto spēkratu parādi „Rīga moto”, kā arī sekot līdzi Latvijas Motoklubu asociācijas rīkotajām sacensībām „Rīgas kauss 2015” un tā apbalvošanas ceremonijai. 

No plkst. 13:00 apmeklētājus priecēs mūziķu grupas „Jauno Jāņu orķestris”, „Freaks on floor” (Lietuva), „Flame And The Rolltones”, „I wear* Experiment” (Igaunija), „Pressburger Klezmer band”  (Slovākija), „Warshaw Village Band” (Polija), „Otava Yo (Krievija), „ElektroFolk”. Mūziķu sniegumu papildinās norises gan krastmalā, gan uz ūdens, kur būs vērojams motosporta kaskadieru cirka šovs „Motociklistu lode” (Krievija) un ūdens akrobātu šovs, kā arī Jauno Latvijas dzejnieku, mūzikas un video multimediālā performance „Stāsti par Rīgu” .

Rīgas svētku lielkoncerts „Rīgas sirds” 11.novembra krastmalā sāksies plkst. 21:00. Tajā kā sveiciens Rīgas ostai jubilejā skanēs mūsu tautas gadsimtos lolotā un sargātā vērtība – dziesmas. 

Koncertā varēs dzirdēt dažādu paaudžu Latvijas ievērojamāko mūzikas autoru skaņdarbus solistu Daumanta Kalniņa, Andra Ērgļa, Ievas Sutugovas, Aijas Vītoliņas, Ingusa Ulmaņa, Aigara Voitišķa, Edvīna Zariņa, Aijas Andrejevas, Gunāra Kalniņa, Ralfa Eilanda sniegumā. Koncertā piedalīsies arī grupa  „Musiqq”, Rīgas kamerkoris „Ave Sol”, instrumentālā grupa Kristapa Krievkalna vadībā un koncerta muzikālās programmas idejas ģenerators un mākslinieciskais vadītājs – diriģents Romāns Vanags.


Koncertprogrammas noslēgumā rīdzinieki un pilsētas viesi varēs vērot krāšņu uguņošanu.


Avots: LiveRiga.com

  

Vēl ziņas

Latvijas uzņēmums Mogotel atver jaunu viesnīcu Tallinā
Vīnziņa padomi izvēloties dzirkstošo vīnu
3 noderīgi padomi veselīgam un garšīgam svētku galdam bērniem
Gandrīz puse aptaujāto Latvijas jauniešu vēlas ēst mazāk dzīvnieku produktu
Daudzās Latvijas ģimenēs maltītes gatavo kopā ar bērniem


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts