Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

21.06.2019

Rīgas Street food garša

20. jūnijā līdz ar pasākumu sērijas Rīgas Street food garša sezonas atklāšanu, pirmo reizi Latvijā norisināsies vēl nebijis konkurss. Līdz pat septembra vidum piecu pasākumu sērijā ēdinātāji piedāvās konkursam īpaši gatavotus street food ēdienus un viesi ir aicināti nobalsot par savu favorītu. 

Turklāt konkursa ēdienu cena nepārsniegs 5 EUR robežu, tādējādi viesiem sniedzot iespēju baudīt vairākus ēdienus un noteikt sev tīkamāko. 

Šodien, 20. jūnijā līdz ar pasākumu sērijas “Rīgas Street food garša” sezonas atklāšanu, pirmo reizi Latvijā norisināsies vēl nebijis konkurss. Līdz pat septembra vidum piecu pasākumu sērijā ēdinātāji piedāvās konkursam īpaši gatavotus street food ēdienus un viesi ir aicināti nobalsot par savu favorītu. Turklāt konkursa ēdienu cena nepārsniegs 5 EUR robežu, tādējādi viesiem sniedzot iespēju baudīt vairākus ēdienus un noteikt sev tīkamāko.

Balsojumā piedalīsies Latvijā pazīstami gurmāni Signes Meirānes vadībā un eksperti no “Pavāru kluba”, kurš apvieno Latvijas vadošos šefpavārus, lai kopā ar pilsētniekiem noteiktu, kura garša un tās autors šogad ir titulam cienīgākais. Konkurss tiek organizēts, lai iedibinātu pašmāju tradīcijas kultūrā, kuru esam pārņēmuši no ārzemēm, attīstot un meklējot tieši Rīgai raksturīgāko street food ēdienu.

Sezonas pirmais pasākums, kas norisināsies Jaunās Teikas apkaimē, atspoguļos “Dailes teātra” aktrises Ievas Florences redzējumu par pilsētas ritmu, garšām un skaņām. Ar dziesmām izklaidēs Mārtiņš Balodis un grupa Bad Habits kopā ar Ralfu Eilandu un Nauri Brikmani, kā arī par košiem ritmiem un dejām rūpēsies dj all-viss. Savukārt ar garšu ceļojumu Street Food tirdziņā iepazīstinās Restorāns Čarlstons, Hercogs, Meat Chef, Hugo, FoodBox, Bao, Mākonis Coctails & Design, Skrīveru mājas saldējums, TATTI Burbuļvafeles, un citi.

Dalība pasākumā ir bez maksas, aicināti arī apmeklētāji ar bērniem, kuru izklaidei pieejami trīs bērnu rotaļu laukumi. Teritorijā pieejamas arī ērtas auto un velo novietnes. Aicināti arī apmeklētāji ar mājdzīvniekiem.


Savā kalendārā atzīmē 20. jūniju, 11. jūliju, 1. augustu, 22. augustu un 12. septembri!

  

Vēl ziņas

Jūrmalā atvērts jauns restorāns gardēžiem – Choice Jūrmala
Līgotāji šogad galdā cels dažādus sierus, alu, šašliku un svaigus dārzeņus
Ēšanas paradumi ir mainījušies uz veselīgākiem
MICHELIN zvaigznes tagad arī Baltijā
Bezmaksas semināri par interaktīvo rīku darba vides riska novērtēšanai OiRA


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts