Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

04.10.2017

“Rīgas Melnais Balzams Ķiršu” sasniedzis rekordaugstus pārdošanas rādītājus

Sākotnēji “Rīgas Melnais Balzams Ķiršu” sēriju bija iecerēts ražot ierobežotā apjomā ar fokusu uz Latvijas tirgu, taču pēc milzīgā pieprasījuma un produkta augstajiem pārdošanas rādītājiem pieņemts lēmums to iekļaut “Rīgas Melnā Balzama” produktu līnijā, kā arī izvirzīti ambiciozi mērķi palielināt vietējā tirgus daļu un aktīvi iekarot eksporta tirgus, tādējādi veicinot arī Latvijas eksportu kopumā.

Jau oktobrī “Rīgas Melnais Balzams Ķiršu” būs pieejams lielākajos veikalu tīklos Lietuvā un Igaunijā. Turpretim nākamgad plānota “Rīgas Melnais Balzams Ķiršu” sērijas ekspansija Krievijā, Itālijā, Lielbritānijā, Skandināvijas valstīs un citviet pasaulē. Tāpat produkts būs nopērkams arī Eiropas lidostu beznodokļu jeb duty-free veikalos.

““Rīgas Melnais Balzams Ķiršu” sērija ļoti pārliecinoši ir sākusi savu uzvaras gājienu alkoholisko dzērienu tirgū. Tas vēlreiz apliecina, ka mūsu meistaru intensīvais darbs vairāk nekā gada garumā un 111 mēģinājumi atrast īsto garšu balansu starp balzama sastāvdaļām un ķiršiem nešaubīgi ir trāpījuši desmitniekā. 

Plānots, ka līdz gada beigām “Rīgas Melnais Balzams Ķiršu” pārdošanas apjomi Latvijas tirgū varētu augt par 170%, turpretim eksporta tirgos līdz pat 120%. Nākamgad plānojam pārdošanas apjomus dubultot, salīdzinājumā ar 2017. gadu,” norāda “Rīgas Melnais Balzams” zīmola globālais vadītājs Māris Kalniņš.

“Rīgas Melnais Balzams Ķiršu” ir oriģināla, mūsdienīga un neatkārtojama garšas buķete, kuru veido “Rīgas Melnā Balzama” kombinācija ar dabīgu ķiršu sulu. Jaunā sērija tika laista klajā šogad par godu zīmola receptūras radīšanas 265. gadskārtai. Rīgas Melnais Balzams Ķiršu” jau ir nopērkams “Latvijas balzams veikali” specializētajā tīklā un citos lielveikalu tīklos Latvijā. 

Dzēriens vietējā tirgū ir pieejams - 0.2; 0.7; un 1 litra tilpumā. “Rīgas Melnā Balzama Ķiršu” cena ir vienā līmenī ar jau pārdošanā pieejamajiem balzama līnijas dzērieniem.

www.rigablack.com


Māris Kalniņš

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. TĀ PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA. 


  

Vēl ziņas

Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts