Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

15.07.2015

Rīgas Melnais Balzams festivālā Positivus – jau trešo gadu

Festivāls Positivus bez unikālā, bet mūžam jaunā Rīgas Melnā Balzama vairs nav iedomājams – jau trešo gadu Rīgas Melnais Balzams festivāla apmeklētājiem piedāvās ne tikai meistarīgu bārmeņu pagatavotus atsvaidzinošus kokteiļus, bet arī plašu izklaides programmu. Šogad festivāla apmeklētāji JAUC AR MELNO bārā varēs gan dejot līdz pat rīta gaismai ar radio SWH dīdžejiem, gan vērot izklaidējošas sacensības “JAUC ar zvaigzni”, kur pašmāju slavenības tandēmā ar Latvijas labākajiem bārmeņiem  gatavos īpašus kokteiļus. 

Sestdien, 18.jūlijā, sākot no plkst.14.30, JAUC AR MELNO bārā tiks noskaidroti konkursa “JAUC ar zvaigzni” uzvarētāji. Tajā pašmāju slavenības – pērnā gada konkursa skatītāju simpātija TV zvaigzne Ieva Brante, publikas mīlulis DJ Artis Dvarionas un mūziķis Miks Dukurs tandēmā ar kādu no Latvijā pazīstamākajiem bārmeņiem – Arni Bikšu, Uldi Pētersonu un Ingusu Reizenbergu spridzinās, cenšoties atraktīvā veidā  pagatavot garšīgāko zvaigžņu kokteili ar Rīgas Melno Balzamu.  

Kā jau iepriekšējos gadus, pāriem būs īpašs uzdevums. Kāds – tad tiek turēts noslēpumā. Konkursa dalībnieku aizraujošos priekšnesumus vērtēs žūrija, kuras sastāvā būs šarmantā Ketija Šēnberga, Latvijas Bārmeņu federācijas prezidents Raitis Akerblūms un Ģirts Liniņš - Rīgas Melnā Balzama zīmola vadītājs. Pasākumu kā allaž vadīs 2015.gada labākais bārmenis – elegantais Ansis Ancovs.

30 metrus garais un 5 metrus augstais JAUC AR MELNO bārs apmeklētājiem piedāvās dejas līdz pat rītam ar leģendārajiem radio SWH dīdžejiem – piektdien ballīti uzkurinās dīdžejs Fredis, bet sestdien – Artis Dvarionas. 

Rīgas Melnā Balzama JAUC AR MELNO bārā darbosies Balzama komandas meitenes, apmeklētājiem sniedzot iespēju saņemt dažādas balviņas par piemiņu no festivāla. Visa festivāla garumā katru pēcpusdienu  Positivus apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs. 

Bārs JAUC AR MELNO festivāla apmeklētājiem piedāvās jaunu kokteiļu izlasi, tostarp gan dzērienus ar oriģinālo Balzamu, gan jaunākajiem Upeņu un Element. Aiz bāra letes darbosies profesionāla bārmeņu komanda, tostarp ar redzamākajiem Omas Briljanta dzērienu meistariem, piedāvājot apmeklētājiem baudīt atsvaidzinošus balzama kokteiļus. Bārs atradīsies starp vienu no galvenajām skatuvēm, ieeju un ēdināšanas zonu.

Rīgas Melnais Balzams festivālā Positivus šogad startē ar jaunu koncepciju – JAUC AR MELNO, aicinot šī episkā dzēriena cienītājus būt radošiem un izbaudīt dzērienu dažādās oriģinālās kombinācijās, tādējādi atklājot jaunus garšas piedzīvojumus. 

JAUC AR MELNO! 
 


Dana Hasana  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts