Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

23.12.2011

Rīgas domē spriedīs vai aizvērt bārus “DStyle”, “Pussy lounge”, “Mojo”

Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas jautājumu novēršanas komitejā šodien tiks pārrunāti preventīvie pasākumi, kas tiek veikti, lai samazinātu pārkāpumu skaitu klubos, par kuriem saņemtas iedzīvotāju sūdzības.

Jau ziņots, ka pēc Rīgas domes deputāta Elmāra Vēbera (V) lūguma Rīgas Pašvaldības policija apkopojusi datus par nakts izklaides vietām, kurās visbiežāk konstatēti sabiedriskās kārtības pārkāpumi. Domnieks lūdzis arī informēt par to, kādi preventīvie pasākumi veikti pārkāpumu skaita mazināšanai.

Policijas statistika liecina, ka starp visām izklaides vietām īpaši izcēlies SIA “White-Law” restorāns-naktsklubs “DStyle”, kura darbības laikā no 2010.gada 1.oktobra pašvaldības policija saņēmusi 81 izsaukumu, 66 iesniegumus, un kopumā noformēti 37 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Otrs nemierīgākais naktsklubs Vecrīgā ir SIA “Idejas” dibinātais klubs “Pussy lounge” Mārstaļu ielā 14, par kura darbību šā gada laikā noformēti 13 administratīvā pārkāpuma protokoli. Uz izklaides vietu policisti izsaukti deviņas reizes, kā arī saņemti 39 iesniegumi no iedzīvotājiem.

Pašvaldības policija bieži viesojusies arī SIA “Auto tur” dibinātajā naktsklubā “Mojo” Pils ielā 7 – kopumā uz šo vietu kārtības sargi izsaukti 54 reizes, un par tā darbību saņemtas 34 iedzīvotāju sūdzības iesniegumu veidā. 2009.gadā par kluba darbību noformēts viens administratīvā pārkāpuma protokols, pērn – seši, bet šogad – astoņi.

Savukārt vismazāk pretenziju saņemtas par naktskluba “Pulkvedim neviens neraksta” darbību Peldu ielā 26/28, SIA “Lo-Fi” bāru “I love you” Aldara ielā 9 un SIA “DPM Bar” izklaides vietu “De Puta Madre” Mārstaļu ielā 12, līdzās “Pussy Lounge” telpām.


Avots: bar.lv

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts