Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

04.08.2018

Rīgas burgeru festivāls 4. augustā

Šī gada 4. augustā Esplanādes parkā no plkst. 12:00 līdz 22:00 norisināsies jau otrais Rīgas burgeru festivāls, kas, turpinot pagājušā gadā aizsākto tradīciju, burgera kultūras popularizēšanu Latvijā, šoreiz apmeklētājus pārsteigs ar īpašām, interesantām un vēl neredzētām burgeru variācijām, par ko parūpēsies 20 labākie Rīgas un apkārtnes restorāni un burgernīcas. Lai festivāla baudīšana būtu vēl aizraujošāka, visas dienas garumā notiks dažādas jautras aktivitātes, būs iespēja piedalīties konkursos, kā arī baudīt atspirdzinošus dzērienus un lielisku festivāla atmosfēru vakara koncerta laikā. Rīgas Burgeru festivāls ir bezmaksas pasākums, kuru aicināts apmeklēt gan maziem, gan lieliem.

Jau pirmajā Rīgas burgeru festivālā, kas notika pagājušajā gadā Doma laukumā, ieinteresētību un atzinumu pauda lielais apmeklētāju skaits, kas bija vairāk nekā 4000 cilvēku. Pagatavoti vairāk nekā 4500 burgeri un lieliskās emocijas festivāla laikā un pēc tā. Tā kā šogad pasākums būs ievērojami lielāks, košāks un vēl garšīgāks, tad arī pasākuma vieta būs īpaša – Esplanāde – pati Rīgas sirds, kur vietas pietiks arī karstām vakara dejām un parka burvība piešķirs vēl īpašāku festivāla atmosfēru.

Rīgas burgeru festivāls būs vēl interesantākas ar to, ka šogad dalībnieku skaits ir ievērojami audzis, kas nozīmē, ka pasākuma apmeklētājiem būs gaidāms ļoti aizraujošs gastronomiskais piedzīvojums, jo katrs restorāns būs parūpējies par īpaši piemeklētām un unikālām burgeru receptēm, kas spēs izdabāt katra individuālajām vēlmēm. 

Šogad par garšu emocijām rūpēsies: Easy Beer & Wine, ROOF Bar-B-Q & Music, Prego, St. Petrus, Čarlstons, Annas Dārzs, Jahta, 32. Augusts, SuVide, Tinto, Hercogs, Prospect 55, Steiku Haoss, Kolonāde. Mūsu stāsti, T.G.I Fridays, Equus, Hugo Café, Avalon Hotel , OZO, Resto-Rātors, Burrito Brothers, Bocca Buona, KP Burgers. Par lielisku saldo ēdienu gādās: Līgatnes saldējums, TATTI Burbuļvafeles un Biezpiena Bumbeles.  

Siltajā sestdienā par atspirdzinošiem dzērieniem parūpēsies Lielvārdes alus, Torres vīni, kokteiļu bārs ar atraktīvajiem bārmeņiem no Mākonis Cocktails & Design un vakarā sildīs gardā Tornis kafija. Protams, gaidāmi dažādi pārsteigumi, kā piemēram, Easy Beer īpaši festivālam brūvētais alus.

bbbb
Lai festivāls būtu ne tikai jautrs un aizraujošs, bet arī vairāk iepazīstinātu apmeklētājus ar burgeru un tam piederošo Amerikas kultūru un tradīcijām, pasākuma laikā norisināsies dažādas aktivitātes. Būs Amerikāņu futbola un beisbola stendi sporta cienītājiem, iespēja satikt motokluba Ogres rēgi pārstāvjus, kā arī citas interesantas aktivitātes. Tiks noteikts arī festivāla labākais burgers, kura vērtēšanā iesaistīsies gan apmeklētāji, gan žūrija. 

Un protams, lielās burgera ātrēšanas sacensības, lai uzzinātu, vai kāds drosmīgais burgeru ēdājs spēs pārspēt pagājušā gada labāko rezultātu. Vakara gaitā uz Rīgas burgeru festivāla skatuves kāps  grupa Bad Habits un Latvijas rokenrola karaļi KEKSI, kas festivālam nodrošinās īstas vasaras ballītes garu.

Festivāla teritorija būs iekārtoti ļoti ērti un pārredzami. Būs ierīkota gan aktivitāšu zona, gan ēšanas zona, kā arī starp galveno “Burgera bulvāri” un “Garšīgo gatvi” atradīsies chill lounge zona, kur atpūsties un gardos burgerus ar dzērieniem varēs baudīt uz mīkstajiem pufiem. Būs pieejama arī interaktīva festivāla teritorijas karte.

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts