Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

01.03.2017

Rīgā notiks līdz šim lielākais starptautiskais darījuma tūrisma forums

No 5. līdz 7. martam Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Tūrisma departaments (LIAA TD) sadarbībā ar konferenču un kongresu forumu rīkotāju Europe Congress rīkos līdz šim lielāko starptautisko darījuma tūrisma forumu “MCE Central & Eastern Europe Forum”. Dalību forumā apstiprinājuši 125 darījumu tūrisma pārstāvji no 17 Eiropas valstīm.  

“MCE Central & Eastern Europe Forum” tiek rīkots jau sesto gadus, un katru gadu šis pasākums notiek kādā no Centrālās vai Austrumeiropas valstīm. Foruma ietvaros Radisson BLU Hotel Latvia notiks divu dienu kontaktbirža, kuru laikā pakalpojumu sniedzējiem būs iespēja B2B (business to business, angļu val.) tikšanās laikā prezentēt savu piedāvājumu potenciālajiem klientiem - konferenču, kongresu un korporatīvo pasākumu rīkotājiem no Eiropas valstīm. No Latvijas forumā piedalīsies ienākošā tūrisma pakalpojumu sniedzēji 3K MANAGEMET, Baltic Events & Tours, Event HUB un Goal Events, Radisson Blu viesnīcu ķēde, Bellevue Park Hotel Rīga un Grand Palace Riga, kā arī nacionālā aviosabiedrība AirBaltic.

“Rīgas izvēle šī starptautiskā foruma norisei ir apliecinājums gan Rīgai, gan Latvijai un tās spējai nodrošināt augstas kvalitātes darījumu tūrisma pasākumus. Mums tas ir ļoti svarīgi, jo to apmeklē nozares profesionāļi, kas nākotnē var kļūt par labiem sadarbības partneriem mūsu uzņēmējiem. Mēs augsti novērtējam arī vietējo pakalpojumu sniedzēju dalību šajā pasākumā un atbalstu MEET RĪGA centieniem piesaistīt Rīgai un Latvijai jaunus konferenču un kongresu nozares pasākumus,” skaidro RTAB zīmola MEET Rīga direktors Aigars Smiltāns. 

Goal Events dibinātāja un direktore Silvija Stafecka norāda, ka “pilsētai šī ir lieliska iespēja nozares pārstāvjiem no ārzemēm prezentēt Rīgu „taustāmā  veidā”, parādot mūsu galvenās priekšrocības, infrastruktūru, lielāko konferenču viesnīcu Baltijā, cenu attiecību pret kvalitāti, kā arī lieliskus restorānus. Goal Events aģentūra ir pagodināta organizēt papildus programmu atsevišķiem viesiem, lai izbaudītu dažādas aktivitātes un pārliecinātos par Rīgas un Latvijas piemērotību motivējošā tūrisma programmām.”


Anna Blaua

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts