Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

21.01.2017

Rīgā notiks „Balttour 2017" biznesa forums nozares profesionāļiem

Ievadot lielāko Baltijas tūrisma izstādi, 1. februārī konferenču centrā "Citadele", Republikas laukumā 2a, Rīgā notiks „Balttour 2017" biznesa forums nozares profesionāļiem. 

"Balttour" biznesa forums ir unikāls pasākums Baltijas reģiona tūrisma industrijā. Ievadot aktīvo tūrisma sezonu, biznesa forums tūrisma profesionāļiem sniedz iespēju iepazīt nozares aktualitātes, smelties jaunas biznesa attīstības idejas un izveidot noderīgus profesionālos kontaktus.

Šogad biznesa forumā tiks izskatītas šādas tēmas: „Digitālā revolūcija tūrisma nozarē – mūsdienu tehnoloģiju pārsteidzošās iespējas darbā ar klientiem. Virtuālā un papildinātā realitāte un citas inovācijas", "Tūroperatoru, starpnieku un tūrisma pakalpojumu / produktu nodrošinātāju sadarbība vērtības piedāvājuma radīšanā", kā arī „Lidsabiedrības „airBaltic" jauno galamērķu iespējas".

Darba sesijas vadīs Mikus Opelts, "SkatSkat.lv" un "Giraffe360" dibinātājs, virtuālās realitātes eksperts, Dr. Ēriks Lingebērziņš, SIA "Baltic Vision Riga" izpilddirektors un valdes loceklis, biznesa augstskolas „Turība" Starptautiskās tūrisma fakultātes docents, un Sanda Teihmane, „airBaltic" tirdzniecības vadītāja Baltijas valstīs.

Piedalīsies arī citi nozares profesionāļi: Dāvids Beručašvili (David Beruchashvili), gids Parīzē un tās apkārtnē; Edgars Ražinskis, „Semarah Hotel" mārketinga vadītājs; Daira Jātniece, zemnieku saimniecības „Vaidelotes" saimniece; Rolands Gradkovskis, Daugavpils novada pašvaldības aģentūras „TAKA" direktors; George Gančevs (George G. Ganchev), „Grand Hotel Kempinski Riga" direktors; Anta Jokste, „Estravel Latvia" direktore; Vladislavs Korjagins, „Baltic Travel Group" direktors un citi.

Foruma saturs ir orientēts uz vadītājiem un vadošajiem speciālistiem tūrisma aģentūrās, lokālās un nacionālās tūrismu koordinējošās organizācijās, transporta kompānijās, viesnīcās, tūristu mītnēs, uzņēmumos, kas sniedz tūrisma un ar to saistītus pakalpojumus reģionos, kā arī investīciju un valsts pārvaldes struktūrās.

Saturs ir lietderīgs arī pārstāvjiem no šādām nozarēm: investīcijas, nekustamais īpašums, apdrošināšana, medicīna un izglītība, mediji.

Pasākuma programma | Dalības maksa un reģistrācija ŠEIT

Lūdzam Jūs reģistrēties līdz 31.01.2017.Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA)
sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA).
Rīkotājs: Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

  

Vēl ziņas

Vegāniem draudzīga konditoreja
No Lisabonas līdz Tallinai – top pasaules pilsētas attālinātajam darbam
Aptaujā atklājās- hotdogs ir iecienīta ātrā uzkoda jauniešu vidū
17. Oktobris - 30. Oktobris Rudens Rīgas restorānu nedēļa
Starptautiskā dzērienu izstāde Wine & Gourmet Japan kļūs par ProWine Tokyo


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts