Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

04.04.2016

Rīgā būs lielākais alus restorāns Baltijā

Rīgā tiks atvērts lielākais alus restorāns Baltijas valstīs. Tā kopējā platība būs aptuveni 3000 kvadrātmetri, kurā ietilps alus darītava, īpaši iekārtots laukums koncertiem un restorāns ar 500 sēdvietām. 

Izklaides komplekss atradīsies Daugavas kreisajā krastā, pludmales un jahtkluba tuvumā, perspektīvajā pilsētas daļā – Ķīpsalā.

Projekta iniciatori ir Rīgas restorānu tīklu īpašnieki, kas šo ieceri realizē ar ārvalstu investoru atbalstu. 

Plānotā investīciju summa ir aptuveni 6 miljoni eiro. „Alus darīšanas un alus dzeršanas kultūrai Baltijas valstīs ir senas tradīcijas, kas turpina attīstīties līdzi laikam. - apgalvo viens no projekta realizētājiem un topošā restorāna īpašniekiem Sergejs Pušnojs. "Mēs vēlamies, lai Latvija nostiprina savu Baltijas valstu alus galvaspilsētas statusu, tā sniedzot arī būtisku atbalstu tūrisma nozarei un visai valsts ekonomikai kopumā.”

Restorāna apmeklētāji varēs nobaudīt dažādu meistaru alus šķirnes, kuras top pēc unikālām un rūpīgi izstrādātām receptēm. Latvijā ir vairāki desmiti mazo alus darītavu: tās raksturo rūpīgi pārdomāts gatavošanas process, kas izpaužas ne tikai alus kvalitātē, bet arī piesātinātajā un niansētajā dzēriena garšā, ik gadu kuplinot alus cienītāju skaitu.

Ņemot vērā ietilpīgu atpūtas vietu trūkumu Rīgā, līdzās restorāna piedāvājumam, apmeklētāji varēs baudīt arī izklaidējošus pasākumus un koncertus, tādējādi jaunais daudzfunkcionālais izklaižu komplekss tieksies aizpildīt nišu, kas plaši izplatīta citās Eiropas valstīs.

Kompleksa celtniecību plānots uzsākt 2017. gadā, bet tā atklāšana paredzēta 2018. gadā.


HoReCa


  

Vēl ziņas

Vegāniem draudzīga konditoreja
No Lisabonas līdz Tallinai – top pasaules pilsētas attālinātajam darbam
Aptaujā atklājās- hotdogs ir iecienīta ātrā uzkoda jauniešu vidū
17. Oktobris - 30. Oktobris Rudens Rīgas restorānu nedēļa
Starptautiskā dzērienu izstāde Wine & Gourmet Japan kļūs par ProWine Tokyo


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts