Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

29.11.2012

Rīgā atklās īstu Ziemassvētku briežu dārzu

Sestdien, 1.decembrī, pie tirdzniecības centra Spice tiks atklāts dzīvu briežu dārzs, kurā visu decembra mēnesi dzīvos četri brieži – trīs dambriežu meitenes un viens puika. 

Ragaiņiem vārdus dos un par krustvecākiem kļūs stiliste Santa Bindemane-Mihelsone, veikala Mini Mode īpašniece Kristīne Līpiņa, Elita Mīlgrāve un dziedātājs Valters Frīdenbergs ar bērnu vokālo grupu Dzeguzīte un SIA FF Foods vadītājs Andrejs Fraimanis. 

Savu radošo talantu jaunie krustvecāki atklāšanas pasākumā izpaudīs, apgleznojot īpašas lielformāta briežu piparkūkas mākslinieces un bērnu grāmatas Māci mani, Degunlāci! autores Indras Sproģes vadībā. 

Piparkūkas apskatei tiks izvietotas Ziemassvētku veikalā pie briežu dārza, kur vienuviet būs pieejama visplašākā Latvijas ražotāju un mākslinieku veidoto svētku dāvanu izvēle. Turpat darbosies Iļģuciema maiznīcas konditorejas kafejnīca, kurā varēs nobaudīt dažādus gardumus un karsti kūpošus dzērienus. 

Briežu dārza atklāšanu Spicē 1. decembrī vadīs aktieris Andris Bulis un TV seja Liene Bērziņa, kura Ziemassvētkus katru gadu sagaida ar īpašu siltumu sirdī: „Man un manai ģimenei  Spice nav tikai tirdzniecības centrs, kas atrodas tuvu mājām, bet tā ir vieta, kur visa ģimene brauc patīkami pavadīt laiku.

 It īpaši svētkos uz Spici dodamies „ķert” svētku sajūtu. Šogad to sniegs briežu aploks, kurā varēs apskatīt dzīvus Ziemassvētku vecīša palīgus. Ziemassvētku sajūta jāmeklē pārbaudītās vērtībās. Man tā ģimene, siltas, adītas zeķes un piparkūku un mandarīnu smarža.”

Sestdien, 1. decembrī, Spicē sāksies arī citas Ziemassvētku sajūtas rosinošas aktivitātes. 2. stāvā tiks atklāta līdz šim lielākā Iļģuciema maiznīcas veidotā lielformāta piparkūku izstāde – pasaka Rūķa Pipariņa Ziemassvētku darbnīca. Kopā ar izstādes atklāšanas svētkiem notiks bērnu vokālās grupas Dzeguzīte albuma Piparkūku pipari izdošana un bērnu brīnumaino balsu izpildījumā varēs klausīties Ziemassvētku dziesmas. 




Inese Blaune

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts