Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

12.07.2018

RestBar Mo svinēs pirmo jubileju


Šajā vasarā Rīgas Panāzijas virtuves restorāns RestBar Mo (11. Novembra krastmala, 9) svinēs savas pastāvēšanas gada jubileju. Viena no pilsētas vispopulārāko Āzijas restorānu komandām ir sagatavojusi vairākas krāsainas vakara ballītes, kuras izcels visas iestādes priekšrocības: sākot ar daudzveidīgu, izmeklētu virtuvi un firmas kokteiļiem un beidzot ar izklaides programmu, jo tieši šis 11. Novembra krastmalas un Miesnieku ielas krustojums ir leģendārs to Rīgas gardēžu un pasākumu apmeklētāju vidū, kas atceras kulta vietu “Paldies Dievam, piektdiena ir klāt!”. Pirmais svētku pasākumu sērijas pasākums būs ballīte BLACK PARTY, kura notiks piektdien, 13.jūlijā plkst.20:00 uz plašās vasaras terases ar skatu uz Daugavu. Ballītē dominēs melnā estētika - sākot ar speciālu noformējumu un beidzot ar vakara firmas kokteili. Ekskluzīvi tieši BLACK PARTY ballītei māksliniece Diāna Radeiko un Latvijas zīmols TAGIL ir radījuši limitētu melno T-kreklu sēriju, kurus varēs iegādāties tikai šajā vakarā. Vakara speciālais viesis - dīdžejs Juri Konradi. Ieeja bez maksas. 

RestBar Mo tika atvērts 2017.gadā un uzreiz iekaroja Panāzijas virtuves cienītāju sirdis. Restorānā eleganti savijas Japānas, Indijas, Malaizijas, Taizemes un Ķīnas kulinārās tradīcijas. Suši, maki, wok,panējums, mango, kokoss, rīsi, makaroni, Tom Yum, zaļās tējas saldējums - visus šos eksotiskos šedevrus brīnišķīgi gatavo RestBar Mo .Restorāna bārs brīžiem šķiet pat populārāks par virtuvi -autoru kokteiļi, kuru pamatā ir svaigas ogas, augļi, dārzeņi un pat augi, ir ļoti populāri apmeklētāju vidū. Līdztekus virtuvei un bāram restorānā RestBar Mo ir īpaša atmosfēra, kuru veido pārdomāts, smalks interjers, profesionāla komanda un jaunas kulinārās idejas.

Galdiņu uz pasākumu var pasūtīt pa tālruni +371 22162000.
Pasākuma mājas lapa Facebook tīklā: https://www.facebook.com/events/1664044330381300/

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. TĀ PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA. Galerija

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts