Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

06.05.2020

Radīta līdz šim ekskluzīvākā Rīgas Melnais Balzams versija - XO


Globālais alkoholisko dzērienu ražotājs un izplatītājs Amber Beverage Group ar lepnumu izziņo leģendārā zīmola Rīgas Melnais Balzams jaunāko un vienlaikus arī premiālāko versiju – Rīgas Melnais Balzams XO, kas ir Rīgas Melnais Balzams Oriģinālais papildināts ar izsmalcinātu franču brendiju. Līdz šim intriģējošākā Rīgas Melnais Balzams versija izturēta ozolkoka mucās un ir pildīta elegantā, rokām darinātā pudelē, kas iesaiņota greznā dāvanu kastē.  

Premiālā dzēriena pamatā ir recepte, ko pirms vairāk nekā 260 gadiem izveidoja farmaceits Abrahams Kunce. Viņa 1752. gadā izstrādātā receptūra vēl joprojām tiek izmantota arī šobaltdien, dzērienā apvienojot 24 dabiskas sastāvdaļas, tai skaitā 17 dažādas, rūpīgi atlasītas zālītes, ogas, pumpurus, garšvielas un saknītes. Rīgas Melnais Balzams XO garšas profilu veido oriģinālā balzama rūgtums kombinācijā ar franču brendija notīm. Dzērienam piemīt tradicionālā balzama un karameļu aromāts, kam pievienotas nobriedušu augļu un koksnes notis, iegūstot izsmalcinātu un kombinētu garšas profilu. Dzērienu ieteicams baudīt tāpat kā smalku konjaku – tīrā veidā vai arī kokteiļos.

“Latvieši lepojas ar “Rīgas Melno Balzamu”, tam kļūstot par Rīgas un Latvijas vizītkarti. Turpinot atklāt šī maģiskā dzēriena īpašības, nolēmām radīt premiālāko dzēriena versiju, kāda vien ir iespējama – XO jeb extra ordinary,” komentē zīmola globālais direktors Māris Kalniņš. “Šo dzērienu novērtēs izcilāko konjaku, brendiju un rumu cienītāji, kam pievilcīgas šķitīs autentiskās balzama rūgtās garšas notis,” piebilst Māris Kalniņš.

“Šo “Rīgas Melnais Balzams” versiju izstrādājām teju divu gadus, līdz beidzot šonedēļ to varam nodot patērētāju vērtējumam. Lai gan šobrīd valstī un daudzos citos tirgos ir izsludināta ārkārtas situācija, “Latvijas balzams” ražotnes darbība norit pēc plāna un tādēļ arī turpinām izziņot jaunus produktus,” stāsta “Latvijas balzams” valdes priekšsēdētājs Intars Geidāns. “Darbu ražotnē plānojam ļoti skrupulozi, lai darbinieku maiņas nepārklātos, tādejādi darbinieki arī nesatiktos un mēs varētu būt droši, ka mums ir vairākas komandas, kas var nodrošināt ražotnes nepārtrauktu darbību. Lai gan jau pagājušajā nedēļā atzīmējām ražotnes 120 gadu jubileju, arī jaunais “Rīgas Melnais Balzams XO” mums ir kā dāvana, ar kuru varam lepoties,” norāda Intars Geidāns.

Rīgas Melnais Balzams XO ir piektā variācija šī leģendārā zīmola saimē un jau šobrīd premiālais dzēriens ir pieejams “Latvijas balzams veikali” tirdzniecības tīklā. Kopumā Rīgas Melnais Balzams ir pieejams vairāk nekā 30 valstīs; 2018. gadā tika uzsākta zīmola izplatīšana arī Lielbritānijā un ASV. Pieejamas arī citas dzēriena variācijas: Rīgas Melnais Balzams Upeņu, “Rīgas Melnais Balzams Ķiršu” un Rīgas Melnais Balzams Espresso. Zīmols ir ieguvis vairāk nekā 100 balvu starptautiskās sacensībās.

Amber Beverage Group (ABG) ir starptautisks alkoholisko dzērienu ražošanas un izplatīšanas koncerns. Tas darbojas globālā mērogā no galvenā biroja Luksemburgā, kā arī caur ražošanas un izplatīšanas uzņēmumiem Krievijā, Meksikā, Lielbritānijā, Austrālijā, Austrijā un Baltijā - tā vēsturiskajā mājvietā. ABG nodarbina vairāk nekā 2100 darbinieku, kas nodrošina ražošanas, pildīšanas, tirdzniecības, izplatīšanas, eksportēšanas un mazumtirdzniecības funkcijas. ABG galvenie zīmoli ir Cross Keys Gin®, Riga Black Balsam®, Moskovskaya® Vodka, Rooster Rojo® tequila, KAH® Tequila un Cosmopolitan Diva®. Grupas zīmolu portfelī ietilpst vairāk nekā 200 ABG zīmoli, ko tā aktīvi izplata vairāk nekā 185 tirgos visā pasaulē.


Sabīne Rutka

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. TĀ PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.

  

Vēl ziņas

Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts