Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

26.10.2015

“Putnu fabrika Ķekava” rūpējas par augstu kvalitāti

AS “Putnu fabrika Ķekava” svaigā vistas gaļa ir pirmais un vienīgais svaigas putnu gaļas produkts Latvijā, kam piešķirta Nacionālās pārtikas kvalitātes shēmas norāde “Kvalitatīvs produkts” jeb “Zaļās karotīte”. Tā apliecina, ka PF “Ķekava” svaigās gaļas produkcija tiek ražota Latvijā, izmantojot vietējās izejvielas, un atbilst paaugstinātas kvalitātes standartiem.

Norāde “Kvalitatīvs produkts” jeb “Zaļā karotīte” būs izvietota uz kopumā 14 PF “Ķekava” svaigās gaļas produktu veidiem, kuru skaitā ir svaigs cālis, cāļa krūtiņas fileja, cāļu šķiņķīši, cāļu spārniņi un pusspārni, cāļu kājas, muguras un stilbiņi. Putnu gaļa ir 100% audzēta un pārstrādāta Latvijā, ievērojot Eiropas Savienības regulas un Latvijas likumdošanas prasības. PF “Ķekava” ir vienīgais putnu gaļas ražotājs Latvijā, kas nodrošina pilnu ražošanas ciklu – no olām līdz cāļiem un tālāk līdz gataviem vistas gaļas produktiem. Atbilstoši Nacionālās pārtikas kvalitātes shēmas noteiktajām prasībām, produktiem, kuriem tiek piešķirta norāde “Kvalitatīvs produkts” jeb “Zaļā karotīte”, 75% no produkta ražošanā izmantotajām izejvielām ir jābūt iegūtām vienā ES dalībvalstī vai reģionā, kas shēmas norādē minēta kā izcelsmes valsts vai reģions.

„Arvien vairāk Latvijas pārtikas ražotāji iesaistās Nacionālajā pārtikas kvalitātes shēmā, jo tā ir ne tikai iespēja informēt patērētājus par produkta augsto kvalitāti un izcelsmi, bet arī gūt papildu priekšrocības valsts vai pašvaldību iepirkumos. Prieks, ka pirmo reizi “Zaļā karotīte” piešķirta vistas gaļai, kas Latvijā ir ļoti iecienīta. Uzņēmumu produkti, kuri ir ieguvuši “Zaļo karotīti”, atbilst paaugstināta kvalitātes prasībām, līdz ar to patērētāji var būt simtprocentīgi pārliecināti par tā kvalitāti, jo produkts un tā ražošana ir ļoti rūpīgi pārbaudīta,” atzīst Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas padome priekšsēdētāja Ināra Šure.

AS “Putnu fabrika Ķekava”

  

Vēl ziņas

No 27. marta airBaltic lidos deviņos jaunos maršrutos
99 labākie restorāni un bāri Baltijas valstīs
NEFF virtuves aprīkojums ienāk Latvijā
Tuvojas Lieldienas- trīs drošas iepirkšanās ieteikumi
No 26. marta notiks Cēsu Restorānu nedēļa Garšas mostas!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts