Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

24.06.2019

Promenade Hotel Liepāja apgrozījumus ir pieaudzis

Pieczvaigžņu dizaina viesnīca  Promenade Hotel Liepāja atrodas unikālā vietā, pie kanāla, jahtu piestātnes un Liepājas ostas. 

To ir iecienījuši gan vietējie tūristi, gan ārsvalstu viesi. Aizvadītā gada laikā apkalpoto viesu vidū vairāk nekā 60 % bijuši no Latvijas un ap 40 % - no citām valstīm. Atpūtnieku vidū ap 6 % ieradušies no kaimiņvalsts Lietuvas, ap 5 % - no Vācijas, ap 4 % no Dānijas un tikpat daudz no Zviedrijas, ap 3 % - no ASV. Ap 2 % bijuši viesi no Krievijas, viesnīcu apmeklējuši arī atpūtnieki no Somijas, Lielbritānijas Šveices u.c. valstīm.
Pieczvaigžņu viesnīca Promenade Hotel Liepāja aizvadīto gadu noslēgusi ar 1,8 milj. eiro apgrozījumu, kas ir par 18 % vairāk nekā pērn, un peļņu 25 tūkst. eiro apmērā.

 
Viesnīcai ir interesanta vēsture, agrāk šajā ēkā atradās graudu noliktava, un daži arhitektūras elementi ir saglabājušies pat no 1770. gada. Aizvadītajā gadā būtiskas investīcijas ieguldītas viesnīcas paplašināšanā un arī telpu modernizācijā.

 Izbūvēti papildu pieci klasiskās kategorijas un trīs luksus kategorijas numuri, kopējais numuriņu skaits- 58. 
Tāpat modernizētas viesnīcas konferenču zāles.

Promenade Hotel Liepāja pieder Kesenfeldu ģimenei, kura 2018. gada sākumā atvērusi arī otru dizaina viesnīcu Art Hotel Roma ar pašmāju mākslinieku oriģināldarbiem.

"Promenade Hotel Liepāja 2018. gads viesnīcai bijis nozīmīgs – paplašināts numuriņu klāsts, modernizētas telpas, un uzņemti viesi no teju 50 pasaules valstīm. Cauru gadu viesnīcā labprāt atpūšas viesi no Latvijas, bet vasaras sezona ir laiks, kad uzņemam visvairāk ārzemnieku," komentē Aigars Kesenfelds.

Viesnīca oficiāli atklāta 1. jūnijā.
Promenade Hotel Liepāja ir pieczvaigžņu superior klases dizaina viesnīca ar 58 gan standarta, gan luksus klases numuriņiem, plašām konferenču telpām, SPA centru un fitnesa zonu. Viesnīcā pieejams bārs un restorāns Piano, kur tiek pasniegti tradicionāli latviešu un starptautiskās virtuves ēdieni. 

Vasarā viesi var ieturēt maltītes restorāna terasē un baudīt skatu uz piestātni.  Mākslas galerija ar vēsturiskiem arhitektūras elementiem padara šo vietu vēl īpašāku. 

Horeca.lv

  

Vēl ziņas

Bezmaksas semināri par interaktīvo rīku darba vides riska novērtēšanai OiRA
Latvijā strauji aug vegānisko recepšu popularitāte
Eko programma: krasi mainījusies iedzīvotāju attieksme pret ikdienā nepieciešamām lietām
Maizes diena un Sidra svētki 31.07. 2022.
Mājas kafejnīcu dienas (MKD): jūlijs - septembris


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts