Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

14.04.2011

Populāri bārmeņi jauks kokteiļus tandēmā ar Latvijā iemīļotām zvaigznēm

Populāri bārmeņi jauks kokteiļus tandēmā ar Latvijā iemīļotām zvaigznēm
Iepirkšanās centrā Sky 27. aprīlī plkst.16:00 notiks pasākums Zvaigžņu kokteilis, kurā atpazīstami Latvijas bārmeņi kopā ar pazīstamām Latvijas zvaigznēm jauks maģiskus kokteiļus un sniegs priekšnesumus uz skatuves. Pasākumu vadīs populārā dziedātāja un Dj Elīna Fūrmane.

Pasākuma galvenā ideja ir parādīt vēl nebijušu šovu – profesionālu bārmeņu un sabiedrībā pazīstamu personu tandēmu. 13 bārmeņiem tika dots uzdevums atrast sev partneri – kādu no Latvijā iemīļotām radio, TV, skatuves zvaigznēm, ar kuru kopā sastrādāties. Pasākumā uz vietas pāri par viņiem piešķirto veikala Sky dāvanu karti iegādāsies sastāvdaļas kokteiļiem, veidos šovu un uzstāsies uz skatuves.

Tā kā uzaicinātie bārmeņi strādā Latvijā populārākajos bāros, klubos, restorānos, kurus apmeklē tā dēvētais sabiedrības krējums, uzdevums nav grūts. Pasākumā ir gaidāms īsts zvaigžņu lietus - savu jau dalību apstiprinājusi televīzijas sejas Elīna Doļģe un Ketija Dombrovska, aktieris Andris Bulis un radio Dj Eduards Švāns. Pasākuma starplaikos uzstāsies arī pazīstamie mūziķi Markuss Riva un Samanta Tīna.

Sacensībās piedalīsies tādi Latvijas klubu bārmeņi kā brāļi Rezenbergi, Raitis Akerblūms, Ivars Rutkovskis un daudzi citi, kuri Latvijas vārdu jau iznesuši plašajā pasaulē, piedaloties visdažādākajos starptautiskos bārmeņu konkursos.
 
Ieeja pasākumā ir bez maksas. Apmeklētāji šeit varēs vienuviet sastapt Latvijā populārākos bārmeņus tandēmā ar Latvijas TV, radio zvaigznēm, dziedātājiem, sportistiem un citām atpazīstamām personām, pārliecināties par to, cik atraktīvi spēj būt mūsu labākie Latvijas bārmeņi tandēmā ar Zvaigznēm un vērot, kāds izdosies maģiskais Zvaigžņu kokteilis.

Zvaigžņu kokteilim palīdzēs tapt Bar Religion, iepirkšanās centrs Sky, degvīns Xenia un lielveikali SKY.


Edgars Elbergs,
Bar Religion vadītājs

Populāri bārmeņi jauks kokteiļus tandēmā ar Latvijā iemīļotām zvaigznēm

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts