Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

01.10.2015

Pirmo reizi Rīgā notiks starptautisks “Rīgas Melnā Balzama” bārmeņu konkurss - “Riga Black Balsam Global Challenge 2015”

25. novembrī Rīgā pirmo reizi notiks starptautisks bārmeņu konkurss “Riga Black Balsam Global Challenge 2015”. Tas pulcēs vairāk nekā 50 labākos bārmeņus no dažādām pasaules valstīm, tostarp Baltijas, Krievijas, Ukrainas Apvienotās karalistes, Izraēlas un citām valstīm, kuri gatavos kokteiļus pēc savas unikālās receptes, izmantojot “Rīgas Melnā  Balzama” līnijas dzērienus.  

Šo starptautisko konkursu organizē lielākais alkoholisko dzērienu nozares uzņēmums Baltijā – “Amber Beverage Group”, kurā ietilpst arī AS “Latvijas balzams”, sadarbībā ar Latvijas Bārmeņu Federāciju. Vairāk informācijas konkursa mājas lapā challenge.rigablack.com. 

Konkursantu sniegumu vērtēs starptautiska profesionāļu žūrija, apbalvojot 6 labākos “Rīgas Melnā Balzama” kokteiļu meistarus. Konkursa prēmiju fonds ir 4800 eiro.  

“Šī ir unikāla iespēja popularizēt “Rīgas Melno Balzamu” visā pasaulē Latvijas zīmoliem vēl nebijuša mērogā starptautiskā bārmeņu konkursā. “Rīgas Melnais Balzams” ir viens no vecākajiem pasaulē bitteru jeb rūgto uzlējumu dzērieniem, kas ir unikāls pamats interesantas garšas kokteiļiem un starptautisks zīmols, kas šodien tiek tirgots jau vairāk nekā 25 pasaules valstīs. 

Esmu pārliecināts, ka konkursa rezultātā radīsies jaunas, oriģinālas kokteiļu receptes, bet Rīga iegūs vēl vienu profesionālu, starptautisku pasākumu, kas vadošo bārmeņu kalendārā atzīmēts ar lielu izsaukuma zīmi”, pauž “Amber Beverage Group” stratēģiskā mārketinga direktors Valters Kaže.

Viņš informē, ka atlases turnīri šobrīd notikuši jau vairākās valstīs, un rezultāti ļauj ar pārliecību rēķināties, ka Rīgā tiksies labākie sava amata meistari no dažādām pasaules malām.

Arī Latvijas Bārmeņu Federācijas prezidents Raitis Akerblūms uzskata, ka Latvijas bārmeņu sabiedrībai konkurss būs ļoti liels notikums, jo šāds profesionālo bārmeņu konkurss tik augstā līmenī Latvijā notiek pirmoreiz. “Latvijas Bārmeņu federācija ir pagodināta rīkot šo konkursu kopā ar Latvijas dzērienu lepnumu – Rīgas Melno Balzamu – jo tā ir iespēja parādīt visai pasaulei mūsu vērtības, viesmīlību un profesionalitāti,” uzsver Raitis Akerblūms.

Latviju konkursā “Riga Black Balsam Global Challenge 2015” pārstāvēs desmit bārmeņi, kas kvalificējās kā labāko kokteiļu recepšu autori 3.septembrī notikušajā Latvijas atlasē.  

Kopumā savus spēkus Latvijas konkursā izmēģināja vairāk nekā 20 bārmeņi.

Konkursam klātienē varēs sekot līdzi iepriekš akreditēti mediji un aicinātie viesi. Par akreditācijas iespējām plašāk informēsim turpmākā “Riga Black Balsam Global Challenge 2015” komunikācijā. 


Dana Hasana

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts