Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

14.10.2011

Pirmais “McDonald’s” ārpus Rīgas tiks atvērts pēc mēneša Daugavpilī

Jau pavisam drīz, šā gada 15.novembrī, “McDonald’s” atklās savu pirmo restorānu ārpus Rīgas, kas atradīsies Daugavpilī un iezīmēs sākumu uzņēmuma paplašināšanās plāniem reģionos. Šobrīd Rīgā darbojas astoņi “McDonald’s” restorāni, taču Daugavpilī būs pirmais restorāns divos stāvos.

“Mums ir ambiciozi darbības paplašināšanas plāni reģionos, lai piedāvātu arī iedzīvotājiem citās Latvijas pilsētās augstas kvalitātes ēdienu kombinācijā ar draudzīgu apkalpošanu, pieejamu cenu un unikālo “McDonald’s” atmosfēru. Meklējot pilsētu, kurā uzcelt mūsu pirmo restorānu ārpus Rīgas, vērtējām vairākus faktorus. Daugavpils ir viena no Latvijas lielākajām pilsētām, un mūsu veiktie pētījumi apliecina, ka šajā pilsētā ir labas biznesa iespējas. Vēlamies arī pateikties Daugavpils pilsētas domei par pretimnākošu attieksmi jauna biznesa veidošanai pilsētā,” saka Tomašs Navrockis (Tomasz Nawrocki), “McDonald’s” pārstāvniecības Baltijas valstīs “Premier Restaurants Latvia” rīkotājdirektors.

Jaunais restorāns atradīsies 18.Novembra ielā 42 blakus Baltkrievijas republikas konsulātam. Tas būs “McDrive” restorāns, kurā varēs baudīt ēdienu gan iekštelpās, gan ērti piebraukt un veikt pasūtījumu ar mašīnu. Tāpat restorāns ietvers “McCafe” kafijas un konditorejas cienītājiem, īpaši iekārtotu telpu “Gym and fun room” bērnu fiziskām aktivitātēm un izklaidei, kā arī unikālu “Birthday party room” bērniem svinību rīkošanai.

“Mēs arī turpinām rūpīgi izvērtēt iespējas celt jaunus restorānus citās Latvijas pilsētās. Pašlaik noris aktīvas sarunas ar uzņēmumiem un zemes īpašniekiem par atbilstošāko vietu tādās pilsētās kā Jelgava un Liepāja, bet plašākus komentārus sniegsim, kad līgums tiks noslēgts un varēsim oficiāli paziņot par restorāna būvniecību,” piebilst Tomašs Navrockis.

Maltas kompānija “Premier Capital” ir “McDonald’s” attīstības licences īpašnieks Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Grieķijā un Maltā. “Premier Capital” 54 restorānos katru gadu tiek apkalpoti vairāk nekā 24 miljoni apmeklētāju un uzņēmums nodarbina vairāk nekā 2000 cilvēku. “Premier Capital” plāno ieguldīt 14 miljonus latu attīstībā un paplašināt savu tīklu līdz 35 restorāniem Baltijas valstīs līdz 2013.gadam.


Par “McDonald’s”
“McDonald’s“ (NYSE:MCD) ir vadošais ātrās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējs ar vairāk nekā 32 000 restorānu 117 valstīs. Ap 80% no “McDonald’s“ restorāniem pieder franšīzēm, kas nodrošina to darbību. Papildu informācija par “McDonald’s“ ir pieejama aboutmcdonalds.com, mcdonalds.lv, Twitter (@McDonalds) un Facebook (Facebook.com/McDonalds).

“McDonald’s“ darbību Latvijā sāka 1994.gadā, atverot restorānu Vecrīgā. 2010.gadā tika atvērts astotais restorāns t/p “Alfa” Rīgā, tā izveidē ieguldot gandrīz 500 000 latu. “McDonald’s“ Latvijā ir ne tikai vadošais ātrās ēdināšanas restorānu tīkls, bet arī labs darba devējs – pēdējo gadu laikā darbinieku skaits ir audzis gandrīz divas reizes, tagad sasniedzot vairāk nekā pustūkstoti. “McDonald’s“ piedāvā darba iespējas arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, pašlaik šādu iespēju nodrošinot ap 20 cilvēkiem. Ienākot Latvijā, “McDonald’s“ līdzi atnesa sociāli atbildīga uzņēmuma praksi, ko apliecina 2007.gadā izveidotais labdarības fonds “Ronald Mcdonald House Charities Latvija”, kura darbība ir veltīta labdarības līdzekļu piesaistei, un ieguldījums nāk arī no ikviena pārdotā “Happy Meal” komplekta.

“McDonald’s“ pārstāvniecība Latvijā ir SIA “Premier Restaurants Latvia”, kas pieder Maltas kompānijai “Premier Capital”. “Premier Capital” pārvalda 54 “McDonald’s” restorānus Baltijas valstīs, Maltā un Grieķijā un plāno ieguldīt 14 miljonus latu attīstībā un paplašināt tīklu līdz 35 restorāniem Baltijas valstīs līdz 2013.gadam. Šogad Latvijā “McDonald’s” plāno atvērt trīs “McDrive” restorānus – divus Rīgā un vienu Daugavpilī, kas kļūs par pirmo uzņēmuma restorānu ārpus galvaspilsētas.

Krīvs Krauliņš,
Mārketinga vadītājs, SIA Premier Restaurants Latvia
(McDonald’s pārstāvniecība Latvijā)


  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts