Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

19.05.2014

Piektdien notiks “Rīgas Melnā balzama ELEMENT nakts” ar “Zodiac” un “Laime Pilnīga” piedalīšanos

Piektdien, 23.maijā, mūzikas namā “Daile” notiks “Rīgas Melnā balzama ELEMENT nakts”, kurā ar stundu garu koncertu uzstāsies grupa “Zodiac”. Latvijas elektronikas pamatlicējiem šogad tā būs pirmā uzstāšanās mājās. Viņus iesildīs grupa “Laime Pilnīga”, savukārt pēc koncertprogrammas notiks dejas nakts garumā ar dīdžeju Juri Konradi. Vakara gaitā apmeklētāji varēs baudīt īpašos kokteiļus ar ELEMENT. 

Biļetes uz pasākumu pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv. Ar pasākuma rīkotāja “SPI Distribution Latvia” atbalstu biļešu cena ir tikai 5 EUR. Ieeja pasākumā no plkst. 20:00, sākums plkst. 21:00. 

“Pagājušā gada beigās “Rīgas Melnais balzams" produktu sērija tika papildināta ar jaunu dzērienu - "Rīgas Melnais balzams ELEMENT". Jaunais dzēriens, saglabājot "Rīgas Melnā balzama" vērtības - unikalitāti, kvalitāti un dabīgumu, piedāvā lietotājam piedzīvot atšķirīgo, jo tā receptē iekļautas vairākas oriģinālas sastāvdaļas,” stāsta “Rīgas Melnā balzama” zīmola vadītājs Ģirts Liniņš.

“Atzīmējot šo notikumu, organizējam svinības – koncertu un ballīti “Rīgas Melnā balzama ELEMENT nakts”. Tajā varēs dzirdēt leģendāro grupu “Zodiac”, kas galvenokārt koncertē ārpus Latvijas. Pasākums būs arī viena no retajām reizēm redzēt un dzirdēt apvienības “Laime Pilnīga” uzstāšanos tepat Latvijā, tāpēc šīs nedēļas notikums būs iespēja pieredzēt un baudīt atšķirīgo visplašākajā nozīmē,” papildina Ģ.Liniņš. 

Jaunais produkts "Rīgas Melnā balzama" sērijā radīts, ņemot vērā pasaules tendences dzērienu nozarē un izmaiņas patērētāju gaumē. Tā kompozīcijas pamatu veido tradicionālais "Rīgas Melnā balzama" dabīgu zālīšu un augu nolējums, kas papildināts ar citām oriģinālām sastāvdaļām. Tas ir radīts, galvenokārt, aktīvam mūsdienīgam vīrietim, bet dažādos kokteiļos būs tīkams arī dāmām.  Gatavais "ELEMENT", tāpat kā citi balzama produkti, tiek pildīts māla krūkā, kurā balzams nogatavojas un iegūst savu neatkārtojamo garšu. Etiķetes dizainā ir izmantota melnās, sarkanās un sudraba krāsu kombinācija.

"ELEMENT" papildina preču zīmes "Rīgas Melnais balzams" dzērienu sēriju, kuru tālajā 1752.gadā aizsāka "Rīgas Melnais balzams" un 2008.gadā papildināja "Rīgas Melnais balzams ar upeņu garšu".

Līva Jēgere

  

Vēl ziņas

Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts