Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

07.08.2020

Pavāru klubs maina konkursu lokāciju un norises laiku

Šogad Pavāru klubs sadarbībā ar Latvijas Lauku Konsultācijas Centru (LLKC), realizē projektu Novada garša un rīko Latvijas pavāru konkursus, kas norisināsies 2020.gada 2.oktobrī Hanzas peronā. 

Tradicionāli, jau 18.gadu notiks konkurss Latvijas 2020.gada pavārs, kura laikā tiks noteikts Reatona Zelta pavārnīcas iegūvējs un Latvijas 2020.gada pavārzellis. Šogad tiek rīkots arī jauns konkurss, kurā var piedalīties publiskā sektora 2020.gada pavāru komanda, konkursa nosaukums- Mana novada garša 2020 . Šajā nominācijā tiek aicināti piedalīties skolu, bērnu dārzu, armijas vai slimnīcu un pansionātu pavāri – 2 pavāru komanda- katru komandu kūrēs meistarpavārs, kurš palīdzēs izveidot ēdienkarti, sagatavoties un arī pagatavot ēdienu konkursa laikā. 

Vairāk informācijas skataties konkursu nolikumos kā arī attiecīgos pielikumos par mājas uzdevumu, laika grafiku un pieteikuma anketām. 
Pavāru klubs un Novada garša aicina izmantot vietējos produktus un sadarboties ar Latvijas zemnieku saimniecībām. 
Paralēli pavāru konkursiem notiks konference, ka arī Latvijas zemnieku produktu aklā degustācija, kur profesionālie pavāri noteiks labākos produktus katrā kategorijā.

Uzvarētāji visās nominācijās būs pasludināti un apbalvoti 2.oktobrī plkst.19.00 Hanazas peronā.  


Latvijas gada pavāra balva tradicionāli ir 700 Eur, Latvijas gada pavārzellim 200 Eur, bet Mana novada garša komandas konkursa uzvarētājiem būs iespēja mācīties Lielozolu mājās, jaunajā meistarklašu virtuvē, kur varēs apgūt pavārmākslas jaunākas tendences un garšas, kā arī tiks pasniegtas vērtīgas balvas no sponsoriem. 


Lai Latvijas kulinārijai top jauna un spoža nākotne, sadarbībā ar Latvijas zemniekiem, izmantojot Novada garšas katalogu un valsts atbalstu.

Laipni gaidīti piedalīties, attīstīties un mācīties. 

Informē Pavāru kluba prezidente Setlana Riškova Latvijas gada pavārs 2020/ Latvijas gada pavārzellis 2020 konkursu nolikums, pieteikuma anketa šeit

Mana novada garša nolikums, pieteikuma anketa šeit

  

Vēl ziņas

Jūrmalā atvērts jauns restorāns gardēžiem – Choice Jūrmala
Līgotāji šogad galdā cels dažādus sierus, alu, šašliku un svaigus dārzeņus
Ēšanas paradumi ir mainījušies uz veselīgākiem
MICHELIN zvaigznes tagad arī Baltijā
Bezmaksas semināri par interaktīvo rīku darba vides riska novērtēšanai OiRA


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts