Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

28.05.2013

Pasaules TOP pavārs atzinīgi vērtē Rīgas restorānus

Bjorns Frantzens (Björn Frantzén), kura vadītais restorāns Frantzén Stokholmā pasaulē labāko restorānu topā ieņem 12 pozīciju, 18. un 19. jūnijā viesosies Rīgā. Viņš būs viens no projekta Dinner in the Sky šefpavāriem. 


Bjorns Frantzens pasaules restorānu elitē ir jauna zvaigzne, kurš pēdējos gados liek par sevi runāt arvien vairāk. Pērn  The World's 50 Best Restaurants sarakstā viņa vadītais restorāns ieņēma 20 vietu, tagad pakāpjoties līdz 12. pozīcijai.


 "Esmu ļoti laimīgs un patiesi lepni par manas komandas panākumu. Negaidījām tik strauju kāpumu, tāpēc tas bija pārsteigums mums pašiem,"  portālam Delfi stāsta slavenais pavārs. 

Bjornam Frantzenam Dinner in the Sky nav pirmais projekts saistībā ar Latviju. Viņš piedalījies restorāna Degustare ēdienkartes izstrādē. Pavadot laiku Rīgā, pavārs pabijis arī daudzos galvaspilsētas restorānos. 


Frantzens atzīmē, ka Rīgā ir ļoti daudz labu, progresējošu restorānu. "Dažiem no tiem ir patiešām liels potenciāls, kas varētu tikt novērtēts pasaules līmenī," piebilst Bjorns. Taču tādā gadījumā restorānam esot jāizvirza mērķis iegūt starptautisku novērtējumu, lai pievērstu to balsotāju uzmanību, kuri lemj par TOP restorānu sarakstu vai Michellin zvaigžņu piešķiršanu. 


Bjorna vadītajam restorānam jau ir divas Michellin zvaigznes, un šobrīd tas pretendē uz trešās zvaigznes iegūšanu. Tāpēc Dinner in the Sky būs unikāla iespēja ne tikai novērtēt titulētā pavāra ēdienus, bet arī satikt viņu personiski. 


"Mēs cenšamies pacelt savu ēdienu filozofiju līmenī, kas pateicoties fantastiskajam sastāvdaļu savienojumam, daudz labāk ļauj izjust tīras garšas nianses. Ar to mēs pārsteigsim Dinner in the Sky viesus Rīgā," uzsver Frantzens. 


Bjorna Frantzena maltītes būs iespējams nobaudīt 18. un 19. jūnijā, bet pašu šefpavāru varēs satikt vakariņu pacelšanās laikos plkst.17.30. 
Plašāka informācija 
dinnerinthesky.com

Krista Pesecka


  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts